Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Колчоооо и кат додат у Шумян да ги поканиш на гостЕ у къщи
    Наздраве

    ПП

    Генчо де го бре? След снощния кефал мое са го били
    RAV 4
    F650GS

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Малко късно наздраве с прясно прясно Шуменско наливно!
      Снощи на прибиране от нивата гръмна едната гума на култиватора , докато се дотътря за нищо вече не ставаше. Бях бесен щото Примекс -гумаджиите ги знам, че късно отварят сутрин в 8:30 ,а дотогава да съм опаткал 50 декара.
      Вместо да чакам докато монтират новата прескочих за пълно кегче

      Сега ,кому е нужна тая информация и какъв е смисъла от много дрънкане?-Никакъв.

      Затуй само Наздраве!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Наздраве, цигуларю!
        Ти ся на цигулка ли свириш, или на редосеялка?
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Ай пак Вива виновна, че сватъ и сватята ненам си кво.

          Наздраве!
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            На цигулка вечер, през деня на култиватора,за редосеялка е още рано. Наздраве Саше.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Сватята, ти що се вреш у "А" група без бутонки, а!?
              Аз до Шумен може и да не стигна (утре, другия петък или по Великден), но на 16.06.2014г. Кольо ще е на концерт у София и имаме уговорка, за която нЕма да ти обЕла нито дума, просто защото не се познаваме

              Наздраве!
              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                Сватята, ти що се вреш у "А" група без бутонки, а!?
                Аз до Шумен може и да не стигна (утре, другия петък или по Великден), но на 16.06.2014г. Кольо ще е на концерт у София и имаме уговорка, за която нЕма да ти обЕла нито дума, просто защото не се познаваме
                ...

                Кольо ще е на концерт колкото ти ще си у Шумен утре. Не се отричай толко лесно от сватята си, да не ривеш?

                Наздраве!
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Ники, жив и здрав и все така жизнен, обичан и обичащ, и с много интересни и различни идеи в делник и празник....
                  Наздраве....
                  Аз четох пийнах виски с пуканки......и се чудя що Вивка е нервна(мисля че се сещам), И защо комшу трябваше да го поздравят че да рекне Наздраве.....
                  Тъй де тук май само някои сме си редовни пиющи, алкохолно или друго нещо течно....
                  Наздраве!
                  Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Стига си се правил на две и половина бе, онова го казах като предложение, щото нали си гледаме из темите, и виждаме, че някой е писал в бара. Отваряме, с надеждата да прочетем нещо интересно, някой да с епохвали с нещо, да видим някоя гола жена, или каквото е там, а то-само едно постно наздраве.
                    Та затова, иначе всеки да си пише каквото му хареса.
                    Ама ще започна и аз само с наздравиците, да видите хубаво ли е...

                    А пък на Вивата свата(и сватята) да имат късмет да не дойдат-не ми се мисли колко ще е дълъг банът им.

                    Наздраве.
                    Ех, Коле, Колеее! И аз ги чакам да се съблекат, ама на... няма..
                    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                    Кольо ще е на концерт колкото ти ще си у Шумен утре. Не се отричай толко лесно от сватята си, да не ривеш?

                    Наздраве!
                    Я земи му фърли един бой...
                    Наздраве!
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                      Колчоооо и кат додат у Шумян да ги поканиш на гостЕ у къщи
                      Не само,ч е няма да ги поканя у вас, ами и теб няма да те поканя у нас, щом така ще ми говориш, ръиш ли...

                      Наздраве, макар да си изпих пиенето, и се каня да се предавам на Морфей.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                        Кольо ще е на концерт колкото ти ще си у Шумен утре. Не се отричай толко лесно от сватята си, да не ривеш?

                        Наздраве!
                        Айде на бас, че Кольо ще е на концерт, даже и ако Гриша и гришовица не дойдат до Шумен на гости. Ама ако не дойдат- и аз няма да им се обадя, и ще съм инкогнито. Така, че да си правят сметките.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                          Ех, Коле, Колеее! ...
                          Я земи му фърли един бой...
                          ...
                          Така ще стане!

                          Наздраве!
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Как ще стане, че не разбрах?..
                            Кой на кого ще хвърля? То е ясно, че съм замесен, ама откъм коя страна до го...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Бих те набила, ама днес ми е смотано. Черпя една песен дето навява спомени и се сетих за Маххх .... Пламене.....



                              п.п. Много се забавлявахте с онея теми, ама реалността зад тях беше много друга....
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                                Кольо ще е на концерт колкото ти ще си у Шумен утре. Не се отричай толко лесно от сватята си, да не ривеш?

                                Наздраве!
                                Аз ли? Аз дето съм автор на поне пет твои аватара!?
                                Знаеш си, нали... че такъв сват със свещи - няма да намериш... или ако са роди втори такъв - нЕма да се отчува! Ти избирайНатиснете снимката за да я уголемите

Име:38em3.gif
Прегледи:1
Размер:20.0 КБ
ID:5572024

                                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                                Ех, Коле, Колеее! И аз ги чакам да се съблекат, ама на... няма..
                                Кого чакаш да се съблече?
                                Не, че нещо... Просто питам, за да знам как да си калкулирам хонорара...

                                Наздраве
                                Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 17 потребители онлайн. 0 потребители и 17 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X