Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Oще повече и си организатор.
    Наздраве, Коле!

    Наздраве, група!

    ПП: Коле, аз си пускам Viasat History
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Коле, състезание ще има и догодина ама..........Мейдън дали ще дойдат.............е ти си знаеш де.Ако питаш мене, НЕ бих отишъл на концерт.....Наздраве
      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        И аз съм повече любител на студийните варианти.
        На концерта вярно атмосферата е друга история, но безкрайните лигавщини и импровизациЙ на моменти ме отегчават.
        Наздраве, Живко!
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            16 юни е понеделник, състезанието е на 14 и 15 - събота и неделя. Наздраве!
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
              И аз съм повече любител на студийните варианти.
              На концерта вярно атмосферата е друга история, но безкрайните лигавщини и импровизациЙ на моменти ме отегчават.
              Наздраве, Живко!
              И да гледаш на един по-голям телевизор .За предните редици ми поотминаха годините. Наздраве
              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Ходих да вечерям в кухнята, и пуснах телевизора да бърбори. намерих ТВ Европа, че няма реклами и тъпи филми, и си сипах манджата.
                Баси идиотщината!!! Ядох каквото ядох, извадих наденица от хладилника, белих я, нарязах я, и от началото до края по телевизора само за футбол говорят. Насила ще накарат човек да спре да ги гледа и тях.

                Айде наздраве, да си отпусна нервите, че се ядосах. Не ми стига Мейдън...

                Сонче, няма вариант да оставя състезанието за да дойда на концерт. Колкото и да обичам Мейдън-офроуда си ми е страст и слабост, та изборът за мен е повече от ясен.
                Ич и не ми се оправдавай! Ако беше твоА градски Тони Стораро щеше да отидеш нали
                Наздраве.

                ПП

                Явно не ти е писано да ходиш на концерти
                RAV 4
                F650GS

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Що бре ?
                  Аз ще отида на концерта вместо Кольо ....
                  После ще му го разказвам на уше ... цветно .. и ще му пея ...
                  Ние младите ... с Вива можем да Ви заместим. ....

                  НАздраве с домашнярка и шопска!
                  Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                  Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Коле, мислех те за сериозен рокаджия.
                    Тия сегашните Мейдън са живи смешки бе брат или едно към едно с днешната Металика.
                    Я не се кори, виж знам, че ти си чишит и аз не по малко, но мамка им и в Добрич да дойдат на мегдана пак няма да отида.
                    Но ако мога да върна времето с 24 години назад ,и ако първия Мейдън имаше концерт в София щях да съм прЪв.
                    Но ти си знаеш, дето се вика.
                    Наздраве!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Абе Ради позна бе, то младото си е младо...
                      То и аз малко се усъмних, та погледнах календара, и наистина концерта е в понеделник, а състезанието в съботра и неделя.

                      УРААА, ЩЕ СЕ ХОДИ НА КОНЦЕРТ...

                      И наздраве.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Ей Шишко, ти що не ми обръщаш внимание бре? 2-3 дена се мъча се заям с тебе обаче не захапваш. Нещо ми се сърдиш явно, щото вече и не Е-вгени има наздраве а на мене нема
                        Наздраве все пак
                        RAV 4
                        F650GS

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          С Десовата ракия, да е жив и здрав ДедоКоко, за разлика от свата се погрижи за душевния ми мир.

                          Наздраве!
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Абе Ради позна бе, то младото си е младо...
                            То и аз малко се усъмних, та погледнах календара, и наистина концерта е в понеделник, а състезанието в съботра и неделя.

                            УРААА, ЩЕ СЕ ХОДИ НА КОНЦЕРТ...

                            И наздраве.
                            Той календара е лесен за познаване, остава да почерпиш. И по време на състезанието да беше не е проблем, ти оправи документите, очертай трасето и дай наградите пък ние ще се оправим. Наздраве!
                            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                            Телефон - в профила!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                              Ей Шишко, ти що не ми обръщаш внимание бре? 2-3 дена се мъча се заям с тебе обаче не захапваш. Нещо ми се сърдиш явно, щото вече и не Е-вгени има наздраве а на мене нема
                              Наздраве все пак
                              Щото преиначаваш фактите.
                              Майтап де. Не, че не ги преиначаваш, ама не е това причината.
                              Всъщност причина няма, просто така се случва, не мога да обърна внимание на всички. Пък, ко искаш може да се захапем, ама после да не ревеш...

                              Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                              Той календара е лесен за познаване, остава да почерпиш. И по време на състезанието да беше не е проблем, ти оправи документите, очертай трасето и дай наградите пък ние ще се оправим. Наздраве!
                              Календара най-напред трябва да се погледне преди да се пиша, ама днес останах като гръмнат като чух датата по радиото, та затова и не проверих навреме.
                              Ама всичко е добре когато свършва добре...

                              Наздраве на всички, и на отчето в частност.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                И кво, сега останах без оправдание за състезанието...

                                Наздраве!
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 19 потребители онлайн. 0 потребители и 19 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X