От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
А ние двамата със снежанка пием кафе.
Пардон ракия.
Наздраве.
А ние двамата със снежанка пием кафе.
Пардон ракия.
Наздраве.

След малко ще е още по-добре, кат' стане салатата 
;D

Тук са 16 потребители онлайн. 0 потребители и 16 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар