От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Добро да е! Кафето при мен е без изненади - ефектът е "Ауу че хубаво....":-):-):-)
Добро да е! Кафето при мен е без изненади - ефектът е "Ауу че хубаво....":-):-):-)


Тук са 30 потребители онлайн. 0 потребители и 30 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар