Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
    Да, силния пол нещо слабо го раздава. Пък и с тия Ваши странни настроения, поне да бяха веднъж в месеца ми то... През ден - през два Ви фаща. Някои ги държи и по две-три седмици.

    Наздраве за силния пол, наздраве и на дамите.
    Няма само на вас да ви идва!Наздраве!
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Вижте последния пост,големи идиоти!Наздраве!http://www.offroad-bulgaria.com/show...62#post2438562
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
        Коле.. те поне и ножовете да точиха, а гледат само другото и да бягат!Наздраве!
        Явно не знаеш вица...

        Отишъл един по чуждо да еве. Евали са квот се евали, и оная казала:
        -Моля ти се, зЕми наточи ножовете в кухнята, че моя простак хич не се сеща...
        Човекът започнал да ги точи. Точи си, точи си, и по едно време се стреснал... Помислил си-А бе то и аз у нас не точа ножовете, ама те постоянно остри?..

        Та точете по-често кухненските ножове, има защо. И не, не е за да режат жените ви по-лесно...

        Наздраве.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
          Да, силния пол нещо слабо го раздава. Пък и с тия Ваши странни настроения, поне да бяха веднъж в месеца ми то... През ден - през два Ви фаща. Някои ги държи и по две-три седмици.

          Наздраве за силния пол, наздраве и на дамите.
          Странни настроения ...като този ли - Един се обажда на свой приятел по телефона:
          - Здрасти! Как си? Добре ли си? Как са жената, децата? Как е работата?
          - Ами всичко е наред...
          - А, дали ще може да ми дадеш на заем 1000 лева?
          - Що не ме цункаш по гърба?!
          - Защо пък по гърба?
          - Ами... и ти почна отдалече........наздраве
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Явно не знаеш вица...

            Отишъл един по чуждо да еве. Евали са квот се евали, и оная казала:
            -Моля ти се, зЕми наточи ножовете в кухнята, че моя простак хич не се сеща...
            Човекът започнал да ги точи. Точи си, точи си, и по едно време се стреснал... Помислил си-А бе то и аз у нас не точа ножовете, ама те постоянно остри?..

            Та точете по-често кухненските ножове, има защо. И не, не е за да режат жените ви по-лесно...

            Наздраве.
            Знам го вица,знам и за какво намекна още в предния постАе наздраве и който го е страх да си точи ножовете!
            HONDA DOMINATOR 650
            ОРЕЛ ASTRA
            РСПБЗН-Приморско

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Попеееее,мача ли гледаш бре?Наздраве!
              HONDA DOMINATOR 650
              ОРЕЛ ASTRA
              РСПБЗН-Приморско

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                и който го е страх да си точи ножовете!
                Леж ти на таз кълка...
                Както си много смел, и при таз хубава жена има да пускаш теми: "Едно конче се научило да ми пасе ливадата. Въпросът е-кончето ли да застрелям, или ливадата да окося"...

                Има и друго, каза ми го един дядка на ухото, на сватбата ми: "Знай, че никога на този свят не е оставал един мъж с една жена, както и една жена с един мъж."
                Мислех, че са пиянско-дъртешки философии, ама колкото повече живея-все повече се убеждавам, че е бил напълно прав дядката.

                Наздраве, и да не вземеш да търсиш де се продават железни бикини с катинарче...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Мда...
                  Наздраве!
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Наздраве на започналите,аз приключих с алкохола.
                    Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                    АСК Ален Мак

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                      Мда...
                      Остава да напишеш-"Аз що не се женя"...

                      Да са живи и здрави курвите, ама човек трябва да си има семейство. Местенце на което да се завръщаш след дълго плаване, или тежък офф. Да те посрещне жената с "онази" усмивка, или "онзи особен поглед предвещаващ буря заради калните дрехи, калните обувки, калта по пода, калта на улицата, то и детето не си е написало домашното, щото няма кой да му обясни за басейните и тръбите, фурната не пече долния реотан, абе изобщо-краят на света.
                      И после след целувка и умореното "ще пием ли кафе?" да се прегърнат и да се обичат като никои други във вселената. И после още по-силно да се еват.

                      Наздраве на всички.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Кольо се размечта.

                        Наздраве!
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Леж ти на таз кълка...
                          Както си много смел, и при таз хубава жена има да пускаш теми: "Едно конче се научило да ми пасе ливадата. Въпросът е-кончето ли да застрелям, или ливадата да окося"...

                          Има и друго, каза ми го един дядка на ухото, на сватбата ми: "Знай, че никога на този свят не е оставал един мъж с една жена, както и една жена с един мъж."
                          Мислех, че са пиянско-дъртешки философии, ама колкото повече живея-все повече се убеждавам, че е бил напълно прав дядката.

                          Наздраве, и да не вземеш да търсиш де се продават железни бикини с катинарче...
                          Ма ти май лежиш на тази кълка,аз ножове не точа!И дятката си е бил прав,и к'вот такова бре Коле дай сега да легнем да мремПък жена друга ще намеридецата да са живи и здрави!А е наздраве!
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                            Кольо се размечта.

                            Наздраве!
                            Сигурно ще да е от сланината!


                            Наздраве!
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Остава да напишеш-"Аз що не се женя"...

                              Мда...ама не го пиша.
                              Аз мурвите съм ги заевал отдавна, Коле.
                              Ма не останаха и свестни.
                              Нема 'се жена за кокона-шопинг кралица, дет сака да си дрълезга дирнико у кю петица с номер за олигофрени.
                              Сабале карах зад една кю..така де с "умен" номер. От джама излете пластмасова чашка. Сещай се ти, каква музика ще да е звучала вътре.
                              Ае, наздраве!
                              И не си мисли че се кефя и злорадствам.
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                                От джама излете пластмасова чашка.
                                Е това най-много го мразя,отваря прозореца и хвърля каквото там има за изхвърляне ,всичко при мен се събира в ОРЕЛА и при удобен момент в казана.Сигурно имам над 50 бъркалки от кафетата в колата,а мога преспокойно да хвърлям всяка през прозореца!И после "да изчистим България за един ден" -ще изчистим ама нанайси!А е наздраве че пак се нервирах
                                HONDA DOMINATOR 650
                                ОРЕЛ ASTRA
                                РСПБЗН-Приморско

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 35 потребители онлайн. 0 потребители и 35 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X