Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Нинджо, да не заграждахте морето бе?

    Дей другата нинджа? Нещо се губи напоследък...

    Наздраве.
    Другата Нинджа днес звъня няколко пъти да да пием кафе ама не можахме да свършим навреме.
    Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
    АСК Ален Мак

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Нещо ме налегна вивацеята,наздраве бара!
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Коле забравих да те поесня,че заградихме половината море до Сочи.
        Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
        АСК Ален Мак

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
          Нещо ме налегна вивацеята,наздраве бара!
          Много рано бе пич , наздраве
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Бочка, знаеш на к'ъв зор бях баш тогава. Кога казваш, пак ще си намериш работа насам

            Саше, слушай сега (чети де): Преди години правя ремонт на един французин, наследник на един от деветте рода основали Венеция - истински благородник. Разбрали сме се какво, как и защо. Уговорката ни беше на вратата да го чакат чехлите му, в кухнята да са подредени всички прибори по места (вилици, лъжици, тирбушони... абе всичко), в банята единствено не бях сложил тоалетната хартия, пастата и четките за зъби...
            Та идва денят на страшния Съд - Малко преди да пристигне съпругата му от Париж, ми носи една картина, която му е подарък от негов приятел художник и е с все още пресен лак по нея, с молба да я окача над дивана. Картина, нищо особено.
            Главата ми пари, пулсът ми е 200....вилиците... датчика на климатика... СОТ-а...гаражната врата...
            А той отива да посрещне съпругата си от летището и ще са новодомци в стария им нов дом...
            Зор, голям зор и вече всичко си е по местата, дори и телевизора им бях настроил, а картината не е! Перфоратор, дюбел, ролетка, молив и мястото и е вече обозначено с кръстче. Стрелям, дупча и закачам картината, стъпил върху вестник на новия диван, правен по мой проект и много скъп. Отстъпвам да видя как стой, и ми привлича вниманието техниката с която е рисувана, твърде релефна е, умозаключавам, че е шпакла. Обратно вестника върху дивана (споменах ли кой го е мислил, а) и с пръстчето върху картината... голяма грешка... лакът е пресен... пръстът ми като подкара тичинките през личинките и заедно през листата, та се спря близо рамката...
            Самата картина е натюрморт-масло, няколко нарциса боднати в една ваза. Е, вече един от нарцисите го бях направил на кала (това с повечко въображение би могло и да мине за цвете изобщо).
            Невярващ на очите си и на мръсния си пръст, чувам как асансьора спира на нашия етаж... Входната врата се отваря, пулсът ми е 300... Бъркам си в джоба и вадя отвертката (онази дето винаги е на място и е права, и е голяма и е най, най...). Баси сцената... Върху вестник на дивана, с ръка върху която е базирана другата ми ръка държаща отвертката, връщам всичките личинки, тичинки и разни други прахчета по местата им.
            Пулсът ми е 400, потта ми е в очите и ме заслепява... Гласовете се доближават...Пулсът ми е някъде, където няма мерене, отваря се врата на всекидневната и ме заварват на средата на стаята съзерцаващ картината. Няма вестник, няма кала, а има една картина с липсващ лак там където съм минал с пръстта и с отвертката...
            До ден днешен не си личи. Е, само е леко матирана на едно място. Знам, че авторът и е ходил на гости и я е виждал, и нищо не е споменал за това, което ме състари тогава за 15-тина минути с половин век...

            Много дълго бе! Това кой ще го чете, бе...

            Отивам за бира, щото свърши. Те за това ми се сака да си купим ракия

            Наздраве!
            Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Наздраве на всички!
              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                Много рано бе пич , наздраве
                Рано пиле,рано пее!Киризя тука властелина на пръстените!Наздраве!
                HONDA DOMINATOR 650
                ОРЕЛ ASTRA
                РСПБЗН-Приморско

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Преглеждайки ТЛ видях някакви екстра кИфтенца,шашлики...Ном,ном! Жива и здрава майсторката им!
                  Наздраве!Успешна седмица !
                  Колкото по божествено красиво е нещо,толкова по безбожно скъпо е...

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Наздраве, дружинка!
                    Гриша, имал съм подобни трепети в жабешко. Работих почти година във вилата на един...абе, говореше с Колумбия и Венецуела често.
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                      Бочка, знаеш на к'ъв зор бях баш тогава. Кога казваш, пак ще си намериш работа насам

                      Саше, слушай сега (чети де): Преди години правя ремонт на един французин, наследник на един от деветте рода основали Венеция - истински благородник. Разбрали сме се какво, как и защо. Уговорката ни беше на вратата да го чакат чехлите му, в кухнята да са подредени всички прибори по места (вилици, лъжици, тирбушони... абе всичко), в банята единствено не бях сложил тоалетната хартия, пастата и четките за зъби...
                      Та идва денят на страшния Съд - Малко преди да пристигне съпругата му от Париж, ми носи една картина, която му е подарък от негов приятел художник и е с все още пресен лак по нея, с молба да я окача над дивана. Картина, нищо особено.
                      Главата ми пари, пулсът ми е 200....вилиците... датчика на климатика... СОТ-а...гаражната врата...
                      А той отива да посрещне съпругата си от летището и ще са новодомци в стария им нов дом...
                      Зор, голям зор и вече всичко си е по местата, дори и телевизора им бях настроил, а картината не е! Перфоратор, дюбел, ролетка, молив и мястото и е вече обозначено с кръстче. Стрелям, дупча и закачам картината, стъпил върху вестник на новия диван, правен по мой проект и много скъп. Отстъпвам да видя как стой, и ми привлича вниманието техниката с която е рисувана, твърде релефна е, умозаключавам, че е шпакла. Обратно вестника върху дивана (споменах ли кой го е мислил, а) и с пръстчето върху картината... голяма грешка... лакът е пресен... пръстът ми като подкара тичинките през личинките и заедно през листата, та се спря близо рамката...
                      Самата картина е натюрморт-масло, няколко нарциса боднати в една ваза. Е, вече един от нарцисите го бях направил на кала (това с повечко въображение би могло и да мине за цвете изобщо).
                      Невярващ на очите си и на мръсния си пръст, чувам как асансьора спира на нашия етаж... Входната врата се отваря, пулсът ми е 300... Бъркам си в джоба и вадя отвертката (онази дето винаги е на място и е права, и е голяма и е най, най...). Баси сцената... Върху вестник на дивана, с ръка върху която е базирана другата ми ръка държаща отвертката, връщам всичките личинки, тичинки и разни други прахчета по местата им.
                      Пулсът ми е 400, потта ми е в очите и ме заслепява... Гласовете се доближават...Пулсът ми е някъде, където няма мерене, отваря се врата на всекидневната и ме заварват на средата на стаята съзерцаващ картината. Няма вестник, няма кала, а има една картина с липсващ лак там където съм минал с пръстта и с отвертката...
                      До ден днешен не си личи. Е, само е леко матирана на едно място. Знам, че авторът и е ходил на гости и я е виждал, и нищо не е споменал за това, което ме състари тогава за 15-тина минути с половин век...

                      Много дълго бе! Това кой ще го чете, бе...

                      Отивам за бира, щото свърши. Те за това ми се сака да си купим ракия

                      Наздраве!
                      Я го прочетох,и сега на колко години си?Че на събора ми се види млад!Наздраве!
                      HONDA DOMINATOR 650
                      ОРЕЛ ASTRA
                      РСПБЗН-Приморско

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Наздраве!
                        Дзъъъъъък!
                        Тишо, меткай у цигулката-контрабас!

                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Гриша няма да те цитирам, ама как си го написал, че направо се вживях и поставих на твое място и брадата ми побеля.
                          Цепиш мрака братле!
                          Наздраве!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                            Наздраве!
                            Дзъъъъъък!
                            Тишо, меткай у цигулката-контрабас!

                            Тигаро е братле, дето също знае как да цепи мрака с музика.
                            Това парче от тебе Саше съм си го харесал и все с тебе ще го свързвам, ако ще и хиляда пъти някой друг да го пусне по радио или пак в бара.
                            Наздраве с бира в контрата ,тя цигулката винаги е била за загрявка

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Тишо, к'во викаш, да повилнеем като... грип, а Едва ме нави, отлепвам:



                              Наздраве.
                              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                                Тишо, к'во викаш, да повилнеем като... грип, а Едва ме нави...

                                Наздраве.
                                Наздраве братле с бира, контрабас и любима банда или песен

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X