От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Никога не се глася сам... И никой друг не ме е гласил де
. Все обратното се случва.
Наздраве.
Никога не се глася сам... И никой друг не ме е гласил де
Наздраве.


На компот съм!




На компот съм!
Тук са 40 потребители онлайн. 0 потребители и 40 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар