Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Аз пък на едно доста стръмно спускане тръгнах на шейна, кълбо(накъде не знам, в такъв момент не се помни нищо), и след кълбото се спрях в един бук. Франко легнал на дясна врата, с рама опряна в дървото.
    -Добре ли си бе?
    -Добре съм.
    Излязохме, обадихме се на организаторите, дойдоха с един сериозен джип да ни вадят, и докато умуваме как да процедираме-отгоре се задава друг джип. Icofen и ivaka77 С едно дискавъри. Те са в по-малкия клас, ама поради навигаторска грешка влезли при нас. Като видяха франко на една страна разбраха, че дебелия е и квадратен, и се опитаха да спрат, ама то как се спира на стръмен баир, след сняг, разлигавена кал, абе чиста пързалка. После научих, че на това място му викали "ски пистата"...
    Та и те на шейна надолу, и се хакнаха в предния капак на франко, та го довършиха.

    Два часа вадене, Коко от Нови Пазар ме издърпа до нас, та сега франко е паркиран пред блока, и Господ ще го помилва там, поне до лятото. После ще видим какво ще го правя.

    Наздраве.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Таргата е с откъснато от последната фаланга кутре, а част от безименния се държи на кожа и малко месо. Това поне разбрах по неофициални канали.
      Баси каръка...
      Да кажеш да е новобранец... Гледал настрани докато държал въжето на лебедката, и макарата го захапала.

      Дали е точно така не знам, той ще си каже като се появи.

      Наздраве с ракийка и руска салата за здравето на таргата, и за влизането в живота на дедовото лапе.
      Коле, трябва ли помощ някаква? В болницата ли е? В коя?

      Наздраве, за здравето на Таргата!
      Р.П.(RFF) 0898677590
      Пътна помощ
      ДЕНОНОЩНО

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Казаха че е във Варна,а там лекарите казали,че е във времето...
        Нищо не мога,и нищо не знам...

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Ай стига бе! Баси...
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
            Казаха че е във Варна,а там лекарите казали,че е във времето...
            Кво?
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Дано Таргата се оправи безпроблемно. Коле жалко за франко, ама ламарини се оправят важното е че сте живи и здрави. Наздраве.
              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Аз пък на едно доста стръмно спускане тръгнах на шейна, кълбо(накъде не знам, в такъв момент не се помни нищо), и след кълбото се спрях в един бук. Франко легнал на дясна врата, с рама опряна в дървото.
                -Добре ли си бе?
                -Добре съм.
                Излязохме, обадихме се на организаторите, дойдоха с един сериозен джип да ни вадят, и докато умуваме как да процедираме-отгоре се задава друг джип. Icofen и ivaka77 С едно дискавъри. Те са в по-малкия клас, ама поради навигаторска грешка влезли при нас. Като видяха франко на една страна разбраха, че дебелия е и квадратен, и се опитаха да спрат, ама то как се спира на стръмен баир, след сняг, разлигавена кал, абе чиста пързалка. После научих, че на това място му викали "ски пистата"...
                Та и те на шейна надолу, и се хакнаха в предния капак на франко, та го довършиха.

                Два часа вадене, Коко от Нови Пазар ме издърпа до нас, та сега франко е паркиран пред блока, и Господ ще го помилва там, поне до лятото. После ще видим какво ще го правя.

                Наздраве.
                Мале,мале,а бе добре че вие сте добре!Франко ще се оправи.Наздраве!
                HONDA DOMINATOR 650
                ОРЕЛ ASTRA
                РСПБЗН-Приморско

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                  Кво?
                  Пришиване на отпаднали части от тялото може да се прави до определено време. После тъканта некротизира, и не може да се сложи обратно.
                  Явно е бил във времето в което е възможна операцията.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Уффф, а дано.
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Таргата е с откъснато от последната фаланга кутре, а част от безименния се държи на кожа и малко месо. Това поне разбрах по неофициални канали.
                      Баси каръка...
                      Да кажеш да е новобранец... Гледал настрани докато държал въжето на лебедката, и макарата го захапала.

                      Дали е точно така не знам, той ще си каже като се появи.

                      Наздраве с ракийка и руска салата за здравето на таргата, и за влизането в живота на дедовото лапе.
                      Това е много лоша работа, дано лекарите успеят да направят всичко необходимо.

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Аз пък на едно доста стръмно спускане тръгнах на шейна, кълбо(накъде не знам, в такъв момент не се помни нищо), и след кълбото се спрях в един бук. Франко легнал на дясна врата, с рама опряна в дървото.
                      -Добре ли си бе?
                      -Добре съм.
                      Излязохме, обадихме се на организаторите, дойдоха с един сериозен джип да ни вадят, и докато умуваме как да процедираме-отгоре се задава друг джип. Icofen и ivaka77 С едно дискавъри. Те са в по-малкия клас, ама поради навигаторска грешка влезли при нас. Като видяха франко на една страна разбраха, че дебелия е и квадратен, и се опитаха да спрат, ама то как се спира на стръмен баир, след сняг, разлигавена кал, абе чиста пързалка. После научих, че на това място му викали "ски пистата"...
                      Та и те на шейна надолу, и се хакнаха в предния капак на франко, та го довършиха.

                      Два часа вадене, Коко от Нови Пазар ме издърпа до нас, та сега франко е паркиран пред блока, и Господ ще го помилва там, поне до лятото. После ще видим какво ще го правя.

                      Наздраве.
                      Важното е, че сте живи и здрави! Другото важно е, че сега трябва да направиш курбан за здраве и да почерпиш

                      Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                      Здравейте!
                      Деди да ти е живо и здраво момчето и покрай сейнт Андрюс дей вдигам и наздравица за Ичо!
                      [ATTACH=CONFIG]655795[/ATTACH]
                      Наздраве на всички!
                      На фона на лошите новини една хубава снимка малко оправя настроението.
                      Наздраве за ваше здраве с ракийка и патешка супичка
                      RAV 4
                      F650GS

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение



                        Другото важно е, че сега трябва да направиш курбан за здраве и да почерпиш



                        Ъхъ и аз тъй думам.Наздраве
                        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Дано с Таргата всичко да е наред.
                          Коле, франко ще го оправиш,важно е ,че вие сте добре.

                          Наздраве!
                          0осем9осем7шест0осем7едно
                          Миро

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Ще има да чакате.

                            Знам, че е рано, ама ще виоставям. Боли ме навсякъде, най-вече пръстите-издрани и набодени са от накъсаното въже на лебедката, а с ваденето на франко от дървото си дадох и последните сили, че баира е наистина много стръмен(трудно се задържаш прав без опора), а се наложи да се качим и слезем поне 10-15 пъти. Та след малко ракия и две чаши вино съм напълно готов.

                            Айде наздраве ви, и дано тарфата да има пак 10 пръста.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              ...Айде наздраве ви, и дано тарфата да има пак 10 пръста.
                              Наздраве. А дано и Таргата и той.
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                                На фона на лошите новини една хубава снимка малко оправя настроението.
                                Наздраве за ваше здраве с ракийка и патешка супичка
                                Дедо попе, ти супа от "Патки" ли ядеш бре?
                                Баси, до къде я докарахме!
                                Наздраве!
                                Р.П.(RFF) 0898677590
                                Пътна помощ
                                ДЕНОНОЩНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 50 потребители онлайн. 0 потребители и 50 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X