Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
    Оказа се, че дамаджанката ми не е достатъчно ракио-съдържателно-табилна..., та допивам с мерло от Телиш...
    Наздраве!

    Притесних съ, да не са те арестували за плезене по време на шофиране. Успокоих се.

    Наздраве!
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение

      п.п. Коле, я кажи "транспортабилност"
      трансататертадердсратвестяра......
      Абе обърках се...
      Много по лесно ми е да кажа наздраве.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        То в момента всичко е оранжерийно производство. Това ако са български де.
        В Египет няма оранжерии, ама пък пътя е дълъг, затова се сеят сортове които имат добра "транспортабилност". Не се смейте, това си е термин от агрономията. Много добра ....билност имат орехите и лешниците, а много лоша-прасковите, ягодите, и разбира се доматите.
        Та ако искаме добър вкус-само от сортове селектирани с единствената цел консумация. Родните "Идеал", Трапезица", Ком" са с доста добър вкус. Ама не са транспттарбартатр... Абе не стават за возене. От градината до кухнята държат обаче.



        Най-вкусната краставица е корнишона, от дългоплодните-"Сандра". Доколкото знам е холандски сорт, доста стар, но е еталон за качество на краставица.
        Родните "Гергана" издържат на болести и неприятели, но за мен вкуса им не е добър.

        Наздраве с биричка и саздърма.
        Преди 3 години оставих един домат в найлонова торбичка в гаража. Баш в най голямата жега. След месец изглеждаше по същия начин. След още 15 дена се появи черно петно, но иначе пак мязаше на пресен. Баси педалите. За туй пукам бадеми и качествено уиски ( като има в гардероба), а жината яде салати. Да си ги яде. Наздраве де.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3


          Наздраве
          Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
            Притесних съ, да не са те арестували за плезене по време на шофиране. Успокоих се.

            Наздраве!
            Ха, къде мога да се меря с твоето плезене! Такъв шланг разпъна....
            Наздраве!

            П.П. Помислих си, че гледам клип на Kiss, сниман в Паджеро, с броня в цвят "кюнец за печка"...
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
              Ха, къде мога да се меря с твоето плезене! Такъв шланг разпъна....
              .....

              Кис ги уважавам. Фен съм на Пол Стенли. От езика ми досега не са се оплаквали, ма ти няма откъде да знаеш.

              Наздраве!

              П.п. Цветът е такъв по талон...
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                Преди 3 години оставих един домат в найлонова торбичка в гаража. Баш в най голямата жега. След месец изглеждаше по същия начин. След още 15 дена се появи черно петно, но иначе пак мязаше на пресен. Баси педалите. За туй пукам бадеми и качествено уиски ( като има в гардероба), а жината яде салати. Да си ги яде. Наздраве де.
                Таргов, ако домата е нормален(както казах по-горе селектиран за ядене, а не за продаване)-такова нещо няма да се случи. Домата в торбето ще си се развали, ще мухляса, ще го накацат едни дребни мушички, ще се размирише...
                Като по-млад с брата си правехме по една голяма тава салата за ракията, и майка ни се плашеше как ще изядем толкова ядене, а с него и ракия ще пием...
                Като изпразвахме тавата-скарвахме се кой да отиде да набере няколко домата от градината(на 5 метра е ебаси...), а другия ще ги измие и нареже в тавата. Това за да си допием ракията. Сега няма кой да гледа домати и краставици, в хладилника е мухъл и гадост отвсякъде, лука е поникнал от миналогодишния който не е изваден есента, чесъна също.
                Абе всичко отива на провала, чудя се дали да не се пренеса на село и да взема нещата в ръцете си...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Стига са чудите, ами наздраве! С червено винце Ае и аз имам много истории с днешните дунапрени, ма т'ва е положението...
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Свинщина пълна. Като правих късия Ровър за последно ядох истински домат. Ей така със сол и зъби. Ама няма вече. И бабите по пазарите лъжат. Само пластмаса.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Коле, на твое место отдавна да сам скинал оглавнико накаде село.
                      А, наздраве!
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Ае, селскостопански гастрономи.......
                        Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                        -----------------------------------------------
                        Питието определя съзнанието....
                        -----------------------------------------------
                        0887770735

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Гоше, ти нали си на мляко, бре. Я кажи к'во му е мезето?

                          Наздраве с биричка
                          Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                            Гоше, ти нали си на мляко, бре. Я кажи к'во му е мезето?
                            Бисквитки... Ае..
                            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                            -----------------------------------------------
                            Питието определя съзнанието....
                            -----------------------------------------------
                            0887770735

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Их .. добре сте си вие
                              Добър вечер на всички! .... казвам ви наздраве с половин уста .. щото имам зъбни проблеми
                              Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Наздраве, салатари!
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 17:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X