Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Ракийка със зелена салата.
    Ама този път марулята е от тъщата. Едни такива прави листа, лесно се мият, ама има вкус на люцерна.
    Друго си е айсберга. Може да е къдрав листа, да се мие трудно, но вкуса му е в пъти по-добър.
    Да е добъ, да е добър, колко може да е добър вкуса на една трева, ама след цяла зима на консерви-налитаме на прясно.

    Наздраве на всички.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Леле! Я па се чудим откъде да си найдем баш истинска маруля. От както съм се прибрал от ябана, не съм ял. Все къдрава.
      Измих си малко и малко репички и лучец. След малко ще правя салатка. Па мое и едно рикичЕ да се излажем да цокнем.
      Виве, ти поне имаш двор чадо. Насади си истЕнски домадети и нидей яж тия пластмасовите от магазина.
      Домати ям чако когато станат в наща градина.
      Наздраве!
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Аз садих, до докато се роди щерката гледах зарзават, почти не купувах... Ама после кое по-напред - и сам воинът е сам, на работа ли, домакиня ли, домашен майстор ли, градинар ли... и оставих трева и китки. Сега чакам да прецъфтят лалета, зюмбюли и ще обърна, хем ще извадя луковиците, че се одълбочиха и съм решила пак да турна зеленчуци. Тъкмо щерката вече ще помага

        Наздраве!
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
          Аз пък си напраих ракий със салат - домадети с краставици.

          Наздраве!
          Наздравеееей!
          Маце, оправи си диалекто- на туй салат му ся вика домадети с кУраставици, ша знайш .
          Пък за зелените чукове- той лучец, чесън, домадетки- два реда мноу работа не искат.
          Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Така е, Виве. Време все не стига, ама друго си е домашните зеленчуци. То вече трудно се намират и качествени семена, но все някак. Пък и удоволствието да си ги отгледаш сам е несравнимо.
            Аз не съм хипохондрик. Не ми е толкова заради химиите, ама поне да ги догаждаха на вкус. Преди купувах, но не са ми вкусни. Отделно че сега са киселяци.
            Абе, наздраве!
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Все още ме обикаля спомена за аромата, който се носи из цялата къща докато режа краставицата от градината. Няма нищо общо с този и на вид и на вкус дунапрен от магазина.
              Залъгваме се, и домата и краставицата има един вкус в салатата в момента, само сиренцето е по-различно.

              Наздраве!
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                То в момента всичко е оранжерийно производство. Това ако са български де.
                В Египет няма оранжерии, ама пък пътя е дълъг, затова се сеят сортове които имат добра "транспортабилност". Не се смейте, това си е термин от агрономията. Много добра ....билност имат орехите и лешниците, а много лоша-прасковите, ягодите, и разбира се доматите.
                Та ако искаме добър вкус-само от сортове селектирани с единствената цел консумация. Родните "Идеал", Трапезица", Ком" са с доста добър вкус. Ама не са транспттарбартатр... Абе не стават за возене. От градината до кухнята държат обаче.

                Най-вкусната краставица е корнишона, от дългоплодните-"Сандра". Доколкото знам е холандски сорт, доста стар, но е еталон за качество на краставица.
                Родните "Гергана" издържат на болести и неприятели, но за мен вкуса им не е добър.

                Наздраве с биричка и саздърма.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Наздраве вече с биричка!
                  Женя Вълчанова 0888272565

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Ае и от Мен...
                    След снощното парти, днес си правихме Афтър-Парти до сега. Та, демек, Ае...
                    Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                    -----------------------------------------------
                    Питието определя съзнанието....
                    -----------------------------------------------
                    0887770735

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Ае Жоре. Наздраве барО.
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Наздраве, градинари

                        п.п. Коле, я кажи "транспортабилност"
                        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Оказа се, че дамаджанката ми не е достатъчно ракио-съдържателно-табилна..., та допивам с мерло от Телиш...
                          Наздраве!
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                            Аз пък си напраих ракий със салат - домадети с краставици.

                            Наздраве!
                            Пиши съ "Домадети и крастафуйки!"
                            Наздрави!
                            Р.П.(RFF) 0898677590
                            Пътна помощ
                            ДЕНОНОЩНО

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Наздраве с ракиика , таратор и мусака от снощи. Некой трябва да дояжда и старите манджи. Добре че имаше люти чушки.
                              На нас клиренс ни трябва , не скорост

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Наздраве, пичове!
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 120 потребители онлайн. 0 потребители и 120 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X