От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Добро болярско утро. Тука е някаква мъгла...
Добро болярско утро. Тука е някаква мъгла...

.... аз още нищо не си сипвам, защото имам важна работа - отивам да чукам на терасата Тук са 83 потребители онлайн. 0 потребители и 83 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар