От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Багера е изстискал белия крем върху кифлите ... вече.
Аз к'во да правя?
Наздраве с кафенце!
Багера е изстискал белия крем върху кифлите ... вече.
Аз к'во да правя?
Наздраве с кафенце!
Тук са 66 потребители онлайн. 0 потребители и 66 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар