Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение

    Компотеро, някой е прокълнал сичката моя техника.Маслото на мотокара пак е боза...Рейката на камиончето протече... Гоуфа и той за капак получи отнейде отечка на ток и сегиш не мое запали...
    За мотокара ти казах да вземеш оня от кУрджали, ама не, от Глоджене ще го взема... Според мен сменяй направо двигателя ако намериш такъв.

    За другата техника(то и за мотокара де)-ако беше почерпил Овреме след като ги беше придобил-нямаше да се чупят. Сега Господ ти подсказва как се прави...

    Кажи на попадията, че има там един хладилник, един прахосмук, и разни други неща които в най-скоро време ще започнат да се развалят и те. То Господ не забравя...

    Наздраве.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      МаУееее сека седмица те черпих малко ли ти беше бре? Ненаситник! Пък попадията рече че щяла да черпи събота ама да видим
      НаздравИ

      ПП

      Па и в твоя ред на мислене, значи и ти не си черпил за форднисана...
      Последно редактирано от FREEFLYER; 05-03-13, 19:16.
      RAV 4
      F650GS

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Наздраве бре!
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
          МаУееее сека седмица те черпих малко ли ти беше бре? Ненаситник! Пък попадията рече че щяла да черпи събота ама да видим
          НаздравИ

          ПП

          Па и в твоя ред на мислене, значи и ти не си черпил за форднисана...
          Баа, черпил... Аз си изкарвах за двойно по-голямо черпене, тез тежките шишета дето ги дигах, още имам мускулни спазми... Че и от моите гирлянди за мезе имаше.

          А за форд нисана черпих, ама ти нали си под чехъл-не дойде. Аз кво съм виновен

          Айде наздраве.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Наздраве, сватове и всички останали Баровски роднини

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Наздраве Ивенце
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Наздраве!
                Р.П.(RFF) 0898677590
                Пътна помощ
                ДЕНОНОЩНО

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Баа, черпил... Аз си изкарвах за двойно по-голямо черпене, тез тежките шишета дето ги дигах, още имам мускулни спазми... Че и от моите гирлянди за мезе имаше.

                  А за форд нисана черпих, ама ти нали си под чехъл-не дойде. Аз кво съм виновен

                  Айде наздраве.
                  Па най-добре почерпи за аборигенската на Тихомир За който не знае да поясня: черпенето се е осъществило в дома на Йордан Йорданов - вуйчо на Тишо, също така ракията е била негова . За мезетата историята мълчи
                  Наздраве черпителю
                  Наздраве бара
                  RAV 4
                  F650GS

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Аз пък сънувах как на следващия събор, Кольо идва с камион с прицеп, а в него бъчви, шишета, гирлянди и др. а той черпи ли черпи
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Сигур сега плюе през рамо да не чуе дявола да се не осъществи този сън
                      Наздраве
                      RAV 4
                      F650GS

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                        Става, този път обаче е ред на друг да я износи и роди. Диъл?

                        Добро утро
                        Чак сега стигам до компа ...
                        Цял ден яко бачкане.
                        Аз от тебе искам ... снаха ... ти ... пак у лево играеш. К'ви сделки к'ви пет лева?
                        Нема сделка!

                        Наздраве на цялото бар .... без Багера.
                        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Наздраве, врачки-куршумолеячки, врачове, врачани, врачански сна'и, церовчанье и.... Румба-картест!
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Ха!!
                            Благодарско.
                            Мъча се на ракийка с бистра водица и .... салатка, домати и краставици със сиренце.
                            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                              Ха!!
                              Благодарско.
                              Мъча се на ракийка с бистра водица и .... салатка, домати и краставици със сиренце.
                              По тове време доматите вероятно са от сорта ПВЦ... аз набляганщм на една трУшийка, с кодово име "100 чушки".
                              Наздраве!
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                                Наздраве, врачки-куршумолеячки, врачове, врачани, врачански сна'и, церовчанье и.... Румба-картест!

                                Брат'чед, в обръщението ти има една дума, дето само аз я знам... чукнем бас
                                Наздраве! И на Румбата - наздраве и на тигърът, който на наднича
                                Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 53 потребители онлайн. 0 потребители и 53 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X