От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Аз пък си пийвам едно пелинченце. И си ВИ казвам наздраве!
Аз пък си пийвам едно пелинченце. И си ВИ казвам наздраве!


.Приключих за тази вечер

Наздраве
Тук са 122 потребители онлайн. 0 потребители и 122 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар