От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Да зема най-накрая да си изпия виното ,че да си налея един водкен
Наздраве
Да зема най-накрая да си изпия виното ,че да си налея един водкен
Наздраве
Наздраве!


Сега си пийвам винце със сланинка 

Тук са 35 потребители онлайн. 0 потребители и 35 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар