Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Отивам си налея още малца
    Наздраве
    RAV 4
    F650GS

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Ива Преглед на мнение
      Айде и от мен едно голямо наздраве
      Нали е бар, да споделя и аз: Много съм горда!
      Страхотно е да виждаш детето си, което обичаш повече от себе си, в което влагаш всичките си сили, за да върви напред, да видиш същото това мъничко човече, което преди време е било безпомощно, днес да осъществява своите първи мънички победи. Имам си страхотно скиорче от съвсем скоро. Имам си шампион в състезание по фехтовка. Имам си победител в шаха. Имам страхотно дете, моето голямо момче.
      Страхотно е да виждаш другото си дете, което обичаш повече от себе си, в което влагаш всичките си сили, за да върви напред, което не може да прави всички гореизброени неща, защото е малък, но самоотвержено се хвърля в първата локва, нищо че в нея има повече, кал и сол, пясък, луга или там каквото е, при условие, че съм го предупредила изрично да внимава, защото отиваме в пълния си блясък на куклен театър. Имам си страхотно малко момченце-беличка.
      Айде, да не стане като БГмама (символ в моите очи за гъ..и) или да не ме заподозрете, че съм злоупотребила с напитките.
      Просто пак наздраве (с малка биричка)
      Иве, да са ти Зрави и честити...и все така да те радват ....така че ти остави тези скруполи, когато мама винаги поощява децата може да не се издават но чуват и помнят...резултатите се виждат доста по късно но винаги са добри....така че се гордей винаги с рожбите си....и един нед ще кажеш ...Аз съм Щастлива майка.
      Аз също мога да го кажа и се гордея с моите деца....защото те го заслужават
      А една моя леля казваше така.....Ах на мама то от злато и сребро
      Коле, да ти е Живо и Здраво булчето и много да се обичате и винаги да се търсите.
      Наздраве
      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Силни и хубави думи, Доби
        Аз пък ще перифразирам - приятели си имам от злато и сребро.
        Добро утро на кафе, мноого кафе.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          И аз на кафе, добро утро!
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Добро утро, момичета и момчета!
            Наздраве!
            Чудесен ден за зимен туризъм! Докъдето стигна - дотам . Ама ще направя снимки.
            Като в детското стихотворение "чантата на рамо, хляба във торбичка".
            Хляба съм го приготвила, но maxxx ми вкара мисъл в главата с тоя петрохан. Не съм го опитвала поне от 5-6 години. Та ще рискувам да пъхна едно парче в торбата .
            Още веднаж - наздраве!
            Suzuki Jimny, 1.3, 2009

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              И аз си мислех да се направя на турист, да се включа в една расотка из Балкана, ама.. май ще си бръмча с метлата из къщи, че още не мога да се организирам.

              Ще пия още едно кафе, наздраве
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Добро утро! Изпуснах секакви видове разходки за днес.... Как не се събудих овреме...
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  И аз съм на кафе. Блазе им на тези които ще ходят на разходка.
                  Пък аз след малко слизам в гаража.
                  Наздраве.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Изпих кафето , сега ще маана една бира за закуска и отивам да паля казаня.
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Сашо, ти май вариш ракия по-често, отколкото аз пускам прахосмукачката? Да те пишем в ГСМ-то на отбора?
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Може ,може А за втори път варя тая зима. Бях оставил две бидончета за вино ,но няма кой да го пие , нама и клиенти та реших да го сваря на ракия. Чувал съм че ракията не се разваля.
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                          .....Чувал съм че ракията не се разваля.
                          Само хипотеза, ама досега няма останала, та да бъде доказана
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                            Може ,може А за втори път варя тая зима. Бях оставил две бидончета за вино ,но няма кой да го пие , нама и клиенти та реших да го сваря на ракия. Чувал съм че ракията не се разваля.
                            Не рискувай,ще вземе да и стане нещо......... после да не ревеш.Я най добре си я пий о време.....пък ако не смогваш......ми ще помагаме.
                            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Понеже минах на диета, избягвам хляба основно, а детето ми надува главата за пица, ми хрумна следната комбинация, от рецептата за орлово гнездо основно, но в цялата тава разтлах половинка кайма, малко накълцани домати от буркан, кисели краставички, царевица, топено и крем сирене. На долната решетка във фурната до готовност, наръсих кашкавал, чукнах три яйца, малко галета върху кашкавала да не стане на дъвка и воала:

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:130120132557.jpg
Прегледи:1
Размер:109.2 КБ
ID:5443467

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:130120132558.jpg
Прегледи:1
Размер:71.8 КБ
ID:5443468

                              Отварям си биричка, та наздраве!
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                А добро утро,най-накрая се излюпих и аз след снощния запой

                                Наздраве с кафенце и филийки с сирене и яйце!
                                HONDA DOMINATOR 650
                                ОРЕЛ ASTRA
                                РСПБЗН-Приморско

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 48 потребители онлайн. 0 потребители и 48 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X