Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение

    Що бре, аз съм ги учила жлътите бърбиняци, баба ми е от Митровци.
    Сичку ш'си каеш...
    Наздраве!
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Мерси на всички!Имате благодарности от Дида и едно голямо наздраве!
      А е и наздраве от мен!
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Аз май ще завтарям.Винаги ми е било интересно дали наистина пиете или само така виртуално.Щот аз си кръцкам.Пък като ви гледам до 12-1 часа стоите та ми е любопитно.Щот аз 1,2-1,8л. водка си я изпивам кат момченце не знам интересно ми е.Ай наздраве
        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
          Сичку ш'си каеш...
          Наздраве!
          М, да. Баща и - прадядо ми, е бил собственик на мелницата, още я има на реката там, бил е ковач. Още цепим дървата с една брадва, дето той е правил.

          Наздраве!

          Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
          .Винаги ми е било интересно дали наистина пиете или само така виртуално.Щот аз си кръцкам.Пък като ви гледам до 12-1 часа стоите та ми е любопитно.Щот аз 1,2-1,8л. водка си я изпивам кат момченце не знам интересно ми е.Ай наздраве


          Бе ти нали беше на събора, нямаш ли преки впечатления,ъ?
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
            М, да. Баща и - прадядо ми, е бил собственик на мелницата, още я има на реката там, бил е ковач. Още цепим дървата с една брадва, дето той е правил.

            Наздраве!



            Бе ти нали беше на събора, нямаш ли преки впечатления,ъ?
            Ми бях ,ама като дойдох по едно време да ви видя как сте .......ми нямаше никой.Наздраве
            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
              Аз май ще завтарям.Винаги ми е било интересно дали наистина пиете или само така виртуално.Щот аз си кръцкам.Пък като ви гледам до 12-1 часа стоите та ми е любопитно.Щот аз 1,2-1,8л. водка си я изпивам кат момченце не знам интересно ми е.Ай наздраве
              До сега мисля че само една вечер съм казвал наздраве тук в бара,без да пия.Иначе всяка вечер си пийвам,дали бира или ракия няма пропуск!
              Наздраве!
              HONDA DOMINATOR 650
              ОРЕЛ ASTRA
              РСПБЗН-Приморско

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение



                Бе ти нали беше на събора, нямаш ли преки впечатления,ъ?
                Ма той и на събора ли беше?

                Наздраве!
                HONDA DOMINATOR 650
                ОРЕЛ ASTRA
                РСПБЗН-Приморско

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                  Ма той и на събора ли беше?

                  Наздраве!
                  Мчи аз рядко пропускам събори.На 3 национални 3 старозагорски 2 витарски летни 1 на нивите......абе обичам съборите.Наздраве
                  не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Не мога да ви изчета
                    Първо и най-важно, на Ачо момичето да е жива и здрава, само усмивки на лицето й и само доволство в живота да има (Ачо, Фнимавай как ще се справиш)
                    Второ, но не на последно място: Наздраве с биричка. Три вида вино стоят и ме гледат, но така съм яхнала метлата и съм се обезводнила, така че едва ли ще ги удостоя с внимание.

                    П.П. Докато вършеех из кухнята да приготвям вкусна вечеря, пък и да е бързо, децата се наядоха с филии с луканка и шарена сол. Лошо няма, де. Вече дишам по-спокойно.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Живко, ако е било когато бяхме отишли да загубим ключовете на Танас, трябва да си видял Ачо (нищо чудно че не те помни)

                      Наздраве!
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Ся кат се прибере Гришата и той да се наяде сам с 13-ста страница от готватската книга и сичкото е ОК и кал до ушите.
                        Наздрави!
                        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                          Живко, ако е било когато бяхме отишли да загубим ключовете на Танас, трябва да си видял Ачо (нищо чудно че не те помни)

                          Наздраве!
                          Пък няма да ти казвам с Кольо на колко мероприятия сме се засичали........и все нещо се обърква и едно наздраве на живо не сме си казали.Наздраве
                          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                            Коле, дрЪжи ли котвата?
                            Тц...
                            Едно, че ъгъла на "лопатата" беше малък, друго, че земята е само кал. Ама вече промених каквото трябва, и трябва да държи. За проби няма време, на Разградското състезание може да е първата и бойна проба. Ако не-след състезанието задължително!

                            Ачо, честити на булката си, да е жива и здрава. И повече секс. От това жените само се разхубавяват. Ама понякога си мислят, че са достатъчно красиви, та викат, че не искат точно сега.

                            По отношение на секса по време на бременност:
                            Младо семейство на преглед при гинеколога, онзи им вика:
                            -Честито, ще имате бебе.
                            Мъжа малко притеснен пита:
                            -Ъъъ, докторе, аз ъъ да питам ъъъ, нещо... може ли...
                            -Знам какво ще ме питаш. Първите три месеца може всякак, вторите три месеца само кучешката, а последните три-вълчата поза.
                            -Докторе, за кучешката поза знам, ама за вълча не съм чувал?..
                            -Вълчата поза е най-лесна-лежиш до дупката и виеш

                            Наздраве.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                              Пък няма да ти казвам с Кольо на колко мероприятия сме се засичали........и все нещо се обърква и едно наздраве на живо не сме си казали.Наздраве
                              Аз не съм виновен де... На всички мероприятия си къркам доволно, ама вечер. През деня най-много да изпия някоя друга бира. А ти не идваш вечер...

                              Наздраве Живко.

                              П.П. И аз не си спомням вечер да не пия нещичко. Е, случва се, ама много рядко. Трябва да съм сериозно болен, или да съм в пълна невъзможност...
                              Та от мен няма фалшиво наздраве. Когато съм приключил с пиенето си казвам, ама пак викам наздраве на който си пие.

                              Засега пийвам ракийка. С кьопоолу.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Остана ми малко салатка........................абе айде ще се капна още едно.Наздраве.Наздраве Коле поне виртуално е лесно
                                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 12 потребители онлайн. 0 потребители и 12 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X