От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Еиии тоя Шуменския се затри ,като белия боб през зимата,наздраве му!Наздраве бара!
Еиии тоя Шуменския се затри ,като белия боб през зимата,наздраве му!Наздраве бара!
Наздраве!
Тук са 111 потребители онлайн. 0 потребители и 111 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар