От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Зел си му ширпотреба, затуй.
Абе, освен Кольо, ми се губят Женята и Косето-що ли стана!
Наздраве!
Зел си му ширпотреба, затуй.
Абе, освен Кольо, ми се губят Женята и Косето-що ли стана!
Наздраве!
Тук са 211 потребители онлайн. 0 потребители и 211 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар