От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Ама като гледам- отишъл си и си уплашил сичките плажуващи, та избегале...
Назкайве.
Ама като гледам- отишъл си и си уплашил сичките плажуващи, та избегале...
Назкайве.
.... хубаво да си изкарате 

Тук са 13 потребители онлайн. 0 потребители и 13 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар