Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
    Ей КоНпотер , ти сложИ ли армотисьорите бре ? Или те е страх да не почерпиш от гирляндите а
    Наздраве с винце и други благинки дет се режат
    Сложих ги. Утре или другиден ще ида на проба. Хем да пробвам блокажа, хем и котвата.
    Щеш ли да дойдеш, или си под чехъл...

    Гирляндите искат още ден-два. Ако искаш може да съчетаем пробата с леко еденье и пиене на теферич. От мен гирляндите, от теб виното.

    Наздраве.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Добра вечер на всички. Наздраве
      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
        Нтц, тва шот така че ти доде сгодата и стойката да скубеш тревица и да я късаш със зъбки...
        Ма дълго трябва да ти се обяснява, начи - сефте ли ша та куртулисват на полянка - бравачка.

        Наздраве!
        Явно. Ти да видиш, ще се окаже, че още имало какво да се научи.

        Наздраве!
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
          Явно. Ти да видиш, ще се окаже, че още имало какво да се научи.
          Цял живот @@и учи, нема управия, пък си по-мънъчка от мен и се бараш мръсница, поне това ми видяха понгелите и сома, стана дентист ларинголог, голямо търсене на трета сливица, ама нтц, пък и ти него пущаше, белким намери докато дойде юнашкото мляко.

          Наздраве!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
            Цял живот @@и учи, нема управия, пък си по-мънъчка от мен и се бараш мръсница, поне това ми видяха понгелите и сома, стана дентист ларинголог, голямо търсене на трета сливица, ама нтц, пък и ти него пущаше, белким намери докато дойде юнашкото мляко.

            Наздраве!
            Куца ти биологията, то стана ясно, де я търсеше тая сливица чак след диафрагмата, не'нам. Хем ти казах изначало, че третата ми я резнаха още в деЦката градина, ти "Не!" После - била съм му изкарала акъла на сома. Ми пада му се.

            Наздраве!
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Наздраве! Омешахте рецептите с гирляндите и юнашкото мляко, и на Трезвеняка млякото и... работата отиде на диария...
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
                Добра ви вечер и наздраве и от мен
                Посмях се и аз ... рецепти ... чудеса
                Боби решил да прави спагети за вечеря... понеже аз съм на работа още, дали да не му се обадя, да го подсетя след като прецеди спагетите да ги събере от миФката и да ги сложи обратно в тенджерата
                Спагети ! Дето вика комшията , аз спагети не ям . Що бе комшу ? Що , щото не могат да се ядат с хляб . Наздраве !
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Аз пък се кефим на Гришата. Кат каже, че ш,се обади, значи, сигурно е.
                  Аре....
                  Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                  -----------------------------------------------
                  Питието определя съзнанието....
                  -----------------------------------------------
                  0887770735

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    А Наздраве
                    Цял ден като една уличница обикалям...ми кат не мога да ходя по покривите.
                    Та като се прибрах, викам...чичо ще е спретнал салатката от кисело зеле(той горкият е на вие с готвенето) е да ама не...и тъй днес викам на сухичко ще я караме...клъцнах зелето,зехтин, червен пипер, луканчица, шунчица, а на мен сланинчица, чесънче и чушлета...и тъй вървят с ракииката....и докато се чукахме(за наздраве) аз си мислех...бе мама му стара, уж съм гражданка, родена във Варна, живеех във Варна, пък все към селското ме тегли...е кат ми е хубаво и вкусно ми кво.
                    Е Наздраве

                    Вивке, кви тез..АеЙРоглифи на Джингафайски..що ни тормозиш!
                    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Аз за к'во не влизам в кухнята... да си говори после Стойкова с мен чрез преводач (меката връзка на прахосмукачката) и пак да не схващам - що микровълновата не работи като обикновена фурна.
                      Познайте вкъщи за колко време се задържа прахосмукачка (много боли с меката връзка)...

                      Бе, я наздраве и дано не прочетеНатиснете снимката за да я уголемите

Име:do.gif
Прегледи:3
Размер:13.2 КБ
ID:5445615
                      Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Опаааааааааааа!

                        Наздраве бре!
                        Ше ми се тунквате тука!
                        Р.П.(RFF) 0898677590
                        Пътна помощ
                        ДЕНОНОЩНО

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Сложих ги. Утре или другиден ще ида на проба. Хем да пробвам блокажа, хем и котвата.
                          Щеш ли да дойдеш, или си под чехъл...

                          Гирляндите искат още ден-два. Ако искаш може да съчетаем пробата с леко еденье и пиене на теферич. От мен гирляндите, от теб виното.

                          Наздраве.
                          Други ден ако искаш да ги пробваме фирляндите , бива да вземеш за из пат . От теб гирлянди от мен бира ,виното свърши Съгласен ли си
                          НаздравИ
                          RAV 4
                          F650GS

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Oпааа!
                            Наздраве!
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                              бива да вземеш за из пат
                              Убу.

                              Ама щом мезето ще е от мен-няма да търкалям пълните бутилки. Само празните. Тъй де...

                              Наздраве.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Наздраве!
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X