От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Явно сега е някакъв такъв сезона или има епидемия, щото и мен ме тръшна...
Наздраве!
Явно сега е някакъв такъв сезона или има епидемия, щото и мен ме тръшна...
Наздраве!
с един студен:Тоник
Наздраве!
например:Пепси!
нищо ми нЕма!
тази вечер?Тук са 33 потребители онлайн. 0 потребители и 33 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар