Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Дедо попе, лелЯ ти Веска е виден балчишки кадър. Някой есе мога да напиша за нея. Наздраве!
    Гриша, да е жив и здрав племенника!
    Наздраве!
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
      Дедо попе, лелЯ ти Веска е виден балчишки кадър. Някой есе мога да напиша за нея. Наздраве!
      Гриша, да е жив и здрав племенника!
      Наздраве!
      Присаден от Градъ!
      Наздраве!
      Р.П.(RFF) 0898677590
      Пътна помощ
      ДЕНОНОЩНО

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Аз отивам да си направя кафенце!
        На започналите:Наздраве!
        0осем9осем7шест0осем7едно
        Миро

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          .........
          Ачо, не се заяждам, въпроса съм го задавал и на други хора, но все ми е било интересно-какво аджеба се "обръща" на прозорците?
          Според мен е измазване, затваряне, докарване в приличен вид на новия прозорец, но няма нищо обърнато?:
          Коле, казва му се обръщане, защото стената както си е в една равнина, точно преди прозореца обръща в друга под прав ъгъл (прав-друг път, но това е друга тема). След прозореца отново под прав ъгъл са връща в старата си равнина, та тъй!

          Палим скарата, метам мръвьете и чЕкам ракията, докато тя дойде наздраве с бирааааа
          Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
            Коле, казва му се обръщане, защото стената както си е в една равнина, точно преди прозореца обръща в друга под прав ъгъл (прав-друг път, но това е друга тема). След прозореца отново под прав ъгъл са връща в старата си равнина, та тъй!

            Палим скарата, метам мръвьете и чЕкам ракията, докато тя дойде наздраве с бирааааа
            Не знам защо, ама като се прибирам по gps, все към вас ме бута....
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
              Не знам защо, ама като се прибирам по gps, все към вас ме бута....
              Чакам те, де. 'Айде!
              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                Ей, малката беля - Пресиян (всъщност не е беля, а бедствие) днес става на "четиЛи" годинки. Сипвайте си по едно за негово здраве и да слуша баща си, а не майка си
                Да ви е жив и здрав белаЖията и като станат мърветье пийте по една бира с него
                Наздраве
                RAV 4
                F650GS

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Гриша, да ви е живо и здраво синето!
                  За негово здраве!
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Айде наздраве,прибрах се!Голяма разходка му дръпнах пак с мотора и екстремно минаване на р.Велека имаше!Придошла е от дъждовете и на един брод трябваше да мина с мотора или да се връщам 10км..Едвам минах имаше много камъни и водата беше доста бърза!Ма на ли съм си откачалка,събух си ботушите и минах един път през реката,върнах се и след 15-20 минути борене с мотора и водата го прекарах на отсрещния брягАре още едно наздраве че се прибрах с мотор а не пеш!
                    HONDA DOMINATOR 650
                    ОРЕЛ ASTRA
                    РСПБЗН-Приморско

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Айде наздраве .... вече съм си седнала на д-то ... нямам никаква работа демек ... докато някой не ми намери!
                      Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Ходихме с приятелка и чааветата на морето малко, въртяхме педалите, после (понеже от Искъро по-дълбоко нема..) направихме една друсни полянка, а от реката излизат всякакви твари, както и по дърветата... напълзяли навсякъде...

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:09062013242.jpg
Прегледи:1
Размер:105.5 КБ
ID:5490963

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:09062013245.jpg
Прегледи:1
Размер:237.9 КБ
ID:5490964

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:09062013247.jpg
Прегледи:1
Размер:303.9 КБ
ID:5490965

                        Та наздраве.
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                          Ходихме с приятелка на морето малко, въртяхме педалите,

                          [ATTACH=CONFIG]593792[/ATTACH]

                          Та наздраве.
                          На тези, които въртят "педали" на морето им викат 'Манафи"
                          Наздраве!
                          п.п. Казват, че в Анадола имало много сърцати манафи!
                          Р.П.(RFF) 0898677590
                          Пътна помощ
                          ДЕНОНОЩНО

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
                            п.п. Казват, че в Анадола имало много сърцати манафи!
                            Ееййй, аман бе! Откак, кога плива у ваната у вазе, от канала се показа една турска русалка, все за тях говориш.
                            Дай малко за шведски русалки така, или руски например...
                            наздраве!
                            Последно редактирано от dedoKoko; 09-06-13, 18:54.
                            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                              Ееййй, аман бе! Откак кока плива у ваната у от канала се показа една турска русалка, все за тях говориш.
                              Дай малко за шведски русалки така, или руски например...
                              наздраве!
                              Ами, "Руска тройка" се прави от коне, "Шведска тройка" са три малки Шведски горчивки, и те така!
                              Шведската русалка - пъшка на Шведски, малко е трудно да разбереш какво точно се опитва да ти каже, особено с пълна уста!
                              Руската русалка - пъшка на руски, нея винаги я разбираш какво иска да каже дори и с пълна уста, тя все едно и също си повтаря!

                              Наздраве за дружбата между народите!

                              п.п. А, със Немските русалки е много трагично положението, при някой индивиди, четеш книга за джунглата, при други се сещаш за Адолф Хитлер и по-специално за мустаците му, при трети - скубано врабче виждали ли сте?
                              Разнообразие всякакво!
                              Р.П.(RFF) 0898677590
                              Пътна помощ
                              ДЕНОНОЩНО

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Анадолските русалки са най-опасни.
                                От кръста нагоре-риба, надолу няма нужда да го казвам.
                                Тааа, Румба, Фнимавай на какви русалки попадаш!
                                Айде наздраве за русалките!


                                Виве, по панчарско русалки има ли...?
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 21 потребители онлайн. 0 потребители и 21 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X