Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Наздраве!
    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
      Я дай рецептата.Наздраве!
      За работата в гаража ли??? Наздраве
      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
        За работата в гаража ли??? Наздраве
        А не,тая да си пази за него!Наздраве!
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
          Ай с'я лакома. Човещинка си е. Освен това хормоналния баланс влияе позитивно както емоционалното, така и на физическото състояние. Така се става убавица.

          Наздраве!
          Ама кът не си скромна, а лакома?
          Че ти кажем как да ти опнем суратя, аз черпя, ти само малце ш'помгнеш, мани ги тия ръце.

          Наздраве!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            ЧРД, Ивенце, хубаво момиче..да си здрава и да си щастлива и още много години да се радваш на трите си мъжки рожби, и най голямата ти рожба все така да те обича...и винаги да сте ми така прекрасни с малките красиви слънца които сте създали и възпитавате!
            Честито и Наздраве да е!
            Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Рецептата е малко сложна, трябва си добър готвач. Ама пробвай-може да си талант...
              Та:
              Взема се кисело зеле колкото смяташ да изядеш. Обикновено една зелка я изяждам за 5-6 вечери, икономично е.
              Вадят се джумерките от хладилника и се слагат в чиния без златен кант. Количеството-пак колкото мислиш, че ще изядеш. Слагат се в микровълновата, желателно е да са покрити с капак, че много гърмят и хвърчат в нея. Обикновено минута и половина е достатъчно.
              Докато джумерките се топлят нарязваш зелето. На едро, на дребно-според вкуса и търпението. Обикновено докато изтече минутата и половина зелето е нарязано.
              Наливаш му малко олио(може и повечко, както ти е сладко) и наръсваш обилно с червен пипер. Сладък, лют-по вкус. Вадиш джумерките, сол и пак червен пипер(Мечо пух) и това е. Наливаш ракията, пиеш, хапваш и пишеш в бара наздраве.

              Наздраве на всички.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Обещавам, Доби!

                Наздраве
                Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Е Доби ,все ги намираш едни такива..........пълниш ми душата.Наздраве
                  не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Рецептата е малко сложна, трябва си добър готвач. Ама пробвай-може да си талант...
                    Та:
                    Взема се кисело зеле колкото смяташ да изядеш. Обикновено една зелка я изяждам за 5-6 вечери, икономично е.
                    Вадят се джумерките от хладилника и се слагат в чиния без златен кант. Количеството-пак колкото мислиш, че ще изядеш. Слагат се в микровълновата, желателно е да са покрити с капак, че много гърмят и хвърчат в нея. Обикновено минута и половина е достатъчно.
                    Докато джумерките се топлят нарязваш зелето. На едро, на дребно-според вкуса и търпението. Обикновено докато изтече минутата и половина зелето е нарязано.
                    Наливаш му малко олио(може и повечко, както ти е сладко) и наръсваш обилно с червен пипер. Сладък, лют-по вкус. Вадиш джумерките, сол и пак червен пипер(Мечо пух) и това е. Наливаш ракията, пиеш, хапваш и пишеш в бара наздраве.

                    Наздраве на всички.
                    A мерси,аз не знам ма имам една готвачка под ръка,та тя ще ги правиНаздраве!
                    HONDA DOMINATOR 650
                    ОРЕЛ ASTRA
                    РСПБЗН-Приморско

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Ама пробвай-може да си талант...
                      Наливаш ракията, пиеш, хапваш и пишеш в бара наздраве.

                      Наздраве на всички.
                      Коле, много сложна таа рецепта, ама финала си го бива.
                      Наздраве с рикийка и сланинка.
                      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                        Ама кът не си скромна, а лакома?
                        Че ти кажем как да ти опнем суратя, аз черпя, ти само малце ш'помгнеш, мани ги тия ръце.

                        Наздраве!
                        Ще се жертваш зарад' гладката ми кожа? К'ъв си алтруист.

                        Наздраве!
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Коле, да уточним само на кое викаш джумерки,за зелето е ясно.По нашия край джумерки казваме на парчетата които остават след топенето на маста .Наздраве
                          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
                            Привет!
                            Наздраве за Ивето, наздраве на Пейчев


                            ... малко персонал за Сашето ...наздраве с биричка




                            [ATTACH=CONFIG]538211[/ATTACH]
                            Ехааа! Носят биричка на батя!
                            Мерси, Сонче!
                            Че комшийките се изнесоха в странство и нема кой да донесе по една.
                            Наздраве!!!
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Айде наздраве!
                              Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                                По нашия край джумерки казваме на парчетата които остават след топенето на маста
                                Именно! Много хора ги имат за вредни щот, холестерол там, едно-друго, ама за мен са супер полезни.
                                Защо: Всяко нещо което ми доставя удоволствие по някакъв начин(в случая с вкуса си) е полезно за мен.

                                Наздраве Живко.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X