Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
    При нас пък нема дъждове. На обяд пиинах бирка но не можах да ви кажа наздраве А за жените не се бъзикайте с мен на тема бира щото аз работя на едро. Ей са минах през складовете и си закупих каса шуменка. Нека ми е лошо събота и неделя. Гости не връщам. Наздраве
    Сашо, като си га отпочнал от сега, до къде ш'ти стигне иднъ каса бре?
    Наз...водица още.
    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Наздраве с биричка!
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Наздраве с един ракий.
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Чакам тука една тава със спагети да се запече и се мятам с биричка. Наздраве.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Какво чакаш, да излезе от гардероба ли?

            Аз пък се боря с Андроида....

            Наздраве!
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
              Сашо, като си га отпочнал от сега, до къде ш'ти стигне иднъ каса бре?
              Наз...водица още.
              Нема да прекаляваме бе дедо .......наздраве с ракиика , таратор и нещо друго
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                Какво чакаш, да излезе от гардероба ли?

                Аз пък се боря с Андроида....

                Наздраве!
                В гардероба няма бира. Нападам един Black Label с кола и лешници. Наздраве.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Мъка, мъка...

                  Наздраве!
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Аз днес ще я карам по полека до обяд редувах крем карамел след час мляко с ориз+канела до 18часа после...само на салат със ракии и пържол на скара....а от утре минавам на диета.... още не съм решила каква....щото плажа доди а банските няма ми станат....трябва нови да купувам...обаче нямало с три горници само с една били и то с малка чашка
                    а ви Наздраве....
                    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                      В гардероба няма бира. Нападам един Black Label с кола и лешници. Наздраве.
                      Наздраве,къдрев
                      Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                      АСК Ален Мак

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Добър вечер!
                        Наздраве на всички!
                        Константин Вълчанов.0888313247

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Нали понеже сега си търся работа, и в местния вестник има обяви...
                          Та отивам в една фирма-работник в цех за производство на еко брикети. с технически умения. Кой, аз ли нямам умения...
                          Добър ден, и така нататък, засега само набирали оферти, но все пак къде и какво съм работил, телефон, явно чичката поне малко се впечатли от приказките ми.
                          Поиска телефон за връзка, записа си го, и почти бях сигурен, че ще имам работата. Накрая естествено попитах за заплатата.
                          -Ами при нас заплатата е 380 лева
                          -...
                          След секунда две размисъл казах на човека да задраска телефона, за толкова пари не работя на никого. Казано директно в очите, дословно.
                          Онзи ме изгледа сякаш съм му изял десерта, но аз се качих в астрата и си тръгнах.

                          Баси...

                          Наздраве на всички. На ракия и салата.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Не мога да не се похваля. Мина раздаването на бележниците. Виолета е пълна отличничка (то това го знаех де), но е и с най-перфектна характеристика, най- добро поведение. Най-високи точки от състезанията... Абе не защото е моето ( въпреки че имаме съмнения с Косьо), но ти става едно топло на душата. С две думи наздраве с пълна душа!
                            Женя Вълчанова 0888272565

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Жени, пожелавам ти все така да е...докато пораснат все им се радваме на успехите...не защото са наши а защото и ние имаме частица от техните успехи....нищо че не се отчита и не се сеща никой за това.....но след години се вижда и тогава щастието е по голямо....
                              Да са ни живи и здрави на всички ни....
                              Айде за децата ни....пораснали и не толкова....
                              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Разбрам. Наздраве.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X