Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Абе нищо не разбирате явно. Салатата е най-малкия проблем, всеки може да си я направи, даже в някои случаи и по-добра.

    Другаде е заровено кучето, ама нейсе.

    Ма що пък...
    Израснах в патриархално семейство, баща ми имаше пълната власт, не, че майка ми е била нещо подчинена, но така си беше нормално, всички други семейства които съм виждал бяха така. Като поотраснах исках моето семейство да е доста по-модерно, и в него никой да няма доминираща роля. Просто да сме равни, и всичко да ни е супер приятелско. В началото беше. После започнаха дрязгите(неизбежни са за двама които живеят в една къща), и малко по малко сме си разпределили ролите и задълженията. Под задължения нямам предвид истински такива, а само това което сами сме си приели за наша отговорност.
    Малко по малко започнах да си мисля, а вече почти със сигурност да твърдя, че моите задължения(пак казвам-доброволно поети) са доста повече.
    И искам с нещо дребно да ми покаже, че сме заедно, че сме равноправни, че тя не се възползва от равенството. Равенство за което много, ама много българки си мечтаят.
    В замяна получавам леко надменно и пренебрежително отношение. Наистина леко, но бидейки мъж си имам его, и ми е болно, че не ме гъделичка по него, макар и скрито, макар и само когато сме насаме.

    Ма така ще е, след като си женен се приготви за страдания...

    Наздраве на всички.
    Не ти ли и мрънка че все висиш на компа вечер?Защото някои хора тука ревнуват от бар наздраве понякогаМа хич не ми дреме!Наздраве!
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      В началото мрънкаше... После видя, че бара е кротък, и няма за какво да се тревожи чак толкова.

      Айде последно наздраве, аз си лягам.
      Сам, в хола...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Еееех, Колеее!
        Айде, наздраве!
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          В началото мрънкаше... После видя, че бара е кротък, и няма за какво да се тревожи чак толкова.

          Айде последно наздраве, аз си лягам.
          Сам, в хола...
          Здравей колега,от доста време спя и аз в хола ,ма по-други причини,много реве адаша бре!А пък жената все мрънка че съм бягал на спокойствие.Дай сега тя като не може да спи и аз да будувам,да ма утре съм на работа и иди и обяснявай!Наздраве!
          HONDA DOMINATOR 650
          ОРЕЛ ASTRA
          РСПБЗН-Приморско

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Абе, гат ядахте Кифтетата ни ривахте а, сега защо ривете!
            Нали знаете какво е казала на Минка майка и?
            Наздраве!
            Р.П.(RFF) 0898677590
            Пътна помощ
            ДЕНОНОЩНО

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
              Абе, гат ядахте Кифтетата ни ривахте а, сега защо ривете!
              Нали знаете какво е казала на Минка майка и?
              Наздраве!
              Шшшшт тихо бре,ти що не ривеш?С риване всичко ставаКойто риве получава,виш бебетата!

              Наздраве!
              HONDA DOMINATOR 650
              ОРЕЛ ASTRA
              РСПБЗН-Приморско

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                Ем Чи какво като тече нали е в банята не в спалнятаНаздраве!
                Само не речи кое тече, червеното или синьото
                НаздравИ
                RAV 4
                F650GS

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                  Само не речи кое тече, червеното или синьото
                  НаздравИ
                  Еиии мълчиш мълчиш па ги родиш и ти едни накрая!Най-вероятно червеното,те се развалят по-често и не се бъзгай!Усещам те пак на къде натискашНаздраве!
                  HONDA DOMINATOR 650
                  ОРЕЛ ASTRA
                  РСПБЗН-Приморско

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Наздраве Ачо, жив и здрав!
                    RAV 4
                    F650GS

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Айде Божко идвай, че ми се спи
                      Наздраве и лека
                      RAV 4
                      F650GS

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Добро утро.
                        Ставайте пиянициии...

                        Днес лапето е на втота матура, а аз на временна работа-да карам мотокар в една строителна борса.

                        Абе някой може ли да каже какъв е смисъла от матурите? Че и две.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Добро утро. Токо дойде към един часа, ...... Аз отивам на събора утре сутрин. Ще карам шатра, винила на Бара, маса, столчета. Другото ще се измисля в движение, според зависи. Тая вечер не мога.
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Добро утро.
                            Ставайте пиянициии...

                            Днес лапето е на втота матура, а аз на временна работа-да карам мотокар в една строителна борса.

                            Абе някой може ли да каже какъв е смисъла от матурите? Че и две.
                            Добро утро!!За пари пак ще е за какво друго,значи мотокар ще караш,да не го пробваш на траял

                            Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                            Добро утро. Токо дойде към един часа, ...... Аз отивам на събора утре сутрин. Ще карам шатра, винила на Бара, маса, столчета. Другото ще се измисля в движение, според зависи. Тая вечер не мога.
                            Той пак като дойдеаре приятно изкарване и ядене и пиене да караш!


                            Наздраве!

                            П.п И ей такова нещо да лепнеш на винила на бараНатиснете снимката за да я уголемите

Име:64680_thumb.jpg
Прегледи:1
Размер:63.1 КБ
ID:5484883
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Айде пийеници разсъбуждайти съ и почвайти да сбират багаша за утря.
                              Назкайве.

                              П.П. А,бе! Някой знае ли де избяга Гришата?
                              От как казахме че му готвим почетно мяст в бара за феста, никакъв го изнема.
                              Снощи се появи за 5 минути, ама нищо не пи и пак зачезна.
                              Да не е минал в нелегалност?
                              Последно редактирано от dedoKoko; 23-05-13, 09:12.
                              Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Според мен търси мусака, не е намерил в бара и затова е изчезнал.
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X