Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Плешив, на 24 съм оборигент, та няма как. Иначе знаеш-винаги на линия.
    Пожелавам ви приятно изкарване.

    Таргов, я да те питам едно въпросче:
    Вярно ли е, че на варненското състезание, на втория ден(май) сте финиширали след 17:00, което беше дадено като час за затваряне на етапа? Едва онзи ден го разбрах, затова и не съм те питал досега?

    Наздраве на всички.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от jenia7812 Преглед на мнение
      Косьо още работи.
      Нека да работи, явно още не е станал човек, та има да се труди.
      Кажи му едно наздраве от мен, ама сега-докато бачка, че да го е яд
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Наздраве....на всички ви...откакто съм се върнала само проблеми ....всякакви + Лични...Така че Коле, явно не ти е ден.... но на мен, не ми е и месец дори...като изцеден лимон съм...ама до шушка.
        Не, не пращай ми дъще пари
        ако има нужда, ще взема назаем,
        не пращай ми пълни торби
        тебе си гледай, напреде върви.
        Понякога ми се ще само
        да погаля нежно косите ти
        всичко си имам мойто момиче,
        само не мога да зърна очите ти.
        Не давай ми празни надежди
        че някой ден ще се върнеш,
        знам че не ти остава време
        от работа даже да се обърнеш.
        Всеки път когато ти звънна
        ме караш да изпивам вина,
        от твоето семейство и време
        все едно опитвам се да крада.
        Но ако може някога само
        прати ми една снимка мамо
        на моята внучка прекрасна и мила,
        която не знае, че теб съм родила.
        Иначе нямам нужда от нищо
        не залъгвай ме с приказки излишни,
        ела си щерко за малко само,
        защото утре може мен да ме няма.
        .....че и отгоре.....не се сърди на жена си има нужда щом го прави не ревнувай още повече от майка и...и тя е майка да знаеш.... и не съди.
        Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Плешив, на 24 съм оборигент, та няма как. Иначе знаеш-винаги на линия.
          Пожелавам ви приятно изкарване.

          Таргов, я да те питам едно въпросче:
          Вярно ли е, че на варненското състезание, на втория ден(май) сте финиширали след 17:00, което беше дадено като час за затваряне на етапа? Едва онзи ден го разбрах, затова и не съм те питал досега?

          Наздраве на всички.
          Да бре. Любо на последната контрола каза, че удължават етапа с 1 час заради оная грешната точка.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            Да бре. Любо на последната контрола каза, че удължават етапа с 1 час заради оная грешната точка.
            Няма да споря, нито да вдигам врява, но тази ситуация да ти напомня за миналогодишната Трявна? В смисъл-имаше няколко екипажа които са намерили проблемната точка, а ги преебаха, като махнаха тази точка от времето за преминаване, и им плюха на труда който са си дали за да намерят точката и са загубили време за това. Е, ние си открихме всички точки, вярно с малко гъби, но с две връщания до сигурна точка се оправихме, и си влязохме в трасето.
            Няма значение, наздраве.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
              не ревнувай още повече от майка и...и тя е майка да знаеш.... и не съди.
              Баси, не ревнувам. Още по-малко от майка и. Ама да си свърши каквото трябва, пък ако ще после да говори пет часа, с когото и да било. Работа за 10 минути е...
              За съденето-вече стана доста пъти ми казва,ч е все съм харчел парите за джипката, а терасата има нужда от ремонт, вратата на банята е за смяна(според нея)...
              А когато се захващах със земеделието цялото и семейство се мъчеха да ме убеждават, че това било неблагодарна работа, и да не съм се занимавал с това. А парите изхарчени по джипа са си точно от земеделието. Ако чаках на една заплата-не джип, не ремонт на тераса и апартамент, ами и нови дрехи нямаше да види.
              Така, че не съдя, обичам си я, ама на моменти е доста крива, и като сгреши-не обича да си признава.
              За 22 години заедно, и безброй скарвания-винаги е минавало от мен. Само веднъж тя се прекори да се извини, като при това бяха намесени и двете майки, та нямаше как.

              Абе наздраве, човек трябва да се ожени за да разбере защо не трябва да го прави
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Баси, не ревнувам. Още по-малко от майка и. Ама да си свърши каквото трябва, пък ако ще после да говори пет часа, с когото и да било. Работа за 10 минути е...
                За съденето-вече стана доста пъти ми казва,ч е все съм харчел парите за джипката, а терасата има нужда от ремонт, вратата на банята е за смяна(според нея)...
                А когато се захващах със земеделието цялото и семейство се мъчеха да ме убеждават, че това било неблагодарна работа, и да не съм се занимавал с това. А парите изхарчени по джипа са си точно от земеделието. Ако чаках на една заплата-не джип, не ремонт на тераса и апартамент, ами и нови дрехи нямаше да види.
                Така, че не съдя, обичам си я, ама на моменти е доста крива, и като сгреши-не обича да си признава.
                За 22 години заедно, и безброй скарвания-винаги е минавало от мен. Само веднъж тя се прекори да се извини, като при това бяха намесени и двете майки, та нямаше как.

                Абе наздраве, човек трябва да се ожени за да разбере защо не трябва да го прави
                Така е,женения си мечтае за ергенлък пък ергена да се ожени,а бе тя тая работа семейния живот си е като политиката.Наздраве!
                HONDA DOMINATOR 650
                ОРЕЛ ASTRA
                РСПБЗН-Приморско

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Ще правим ли сбирка утре в София бре?
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Коле, кво ти става бе, Душа?
                    Успокой топката! Една салата ли е проблема?! Не се коси за глупости, ей! Научи се да си правиш салата и това е
                    Ае
                    Кръвна група 0+

                    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                      Ще правим ли сбирка утре в София бре?
                      Айде! Защо не?
                      Кръвна група 0+

                      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Коле, не я мисли толкова. Жените не можеш да ги разбереш. А майките им съвсем. Наздраве за майките!
                        Женя Вълчанова 0888272565

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от jenia7812 Преглед на мнение
                          Коле, не я мисли толкова. Жените не можеш да ги разбереш. А майките им съвсем. Наздраве за майките!
                          Да ама като вземете да натяквате нещо и можете да побъркате човек!Аре наздраве!
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                            Да ама като вземете да натяквате нещо и можете да побъркате човек!Аре наздраве!
                            И на всеки 6 месеца ви напомняме, че кранчето в банята тече. Наздраве!
                            Женя Вълчанова 0888272565

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Абе нищо не разбирате явно. Салатата е най-малкия проблем, всеки може да си я направи, даже в някои случаи и по-добра.

                              Другаде е заровено кучето, ама нейсе.

                              Ма що пък...
                              Израснах в патриархално семейство, баща ми имаше пълната власт, не, че майка ми е била нещо подчинена, но така си беше нормално, всички други семейства които съм виждал бяха така. Като поотраснах исках моето семейство да е доста по-модерно, и в него никой да няма доминираща роля. Просто да сме равни, и всичко да ни е супер приятелско. В началото беше. После започнаха дрязгите(неизбежни са за двама които живеят в една къща), и малко по малко сме си разпределили ролите и задълженията. Под задължения нямам предвид истински такива, а само това което сами сме си приели за наша отговорност.
                              Малко по малко започнах да си мисля, а вече почти със сигурност да твърдя, че моите задължения(пак казвам-доброволно поети) са доста повече.
                              И искам с нещо дребно да ми покаже, че сме заедно, че сме равноправни, че тя не се възползва от равенството. Равенство за което много, ама много българки си мечтаят.
                              В замяна получавам леко надменно и пренебрежително отношение. Наистина леко, но бидейки мъж си имам его, и ми е болно, че не ме гъделичка по него, макар и скрито, макар и само когато сме насаме.

                              Ма така ще е, след като си женен се приготви за страдания...

                              Наздраве на всички.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от jenia7812 Преглед на мнение
                                И на всеки 6 месеца ви напомняме, че кранчето в банята тече. Наздраве!
                                Ем Чи какво като тече нали е в банята не в спалнятаНаздраве!
                                HONDA DOMINATOR 650
                                ОРЕЛ ASTRA
                                РСПБЗН-Приморско

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X