Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
    как да го пиша ма аре нейси
    Грешкааа... Пише се нейсЕ...
    Висиш бира.

    @ отчето и Сашо-Чаро като се обърна и гумата се разбортира. След няколко опита за напомпване(много гадна и твърда гума), гърмяхме я два пъти с бензин, пак не залепва за джантата. Реихме с тежест да я напънем, та се качихме слон и хипопотам да тежим на джантата, ама пак нцъ... Както е разлепена я натовариха на платформата, Чаро да си бере гайлето като се прибере.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Грешкааа... Пише се нейсЕ...
      Висиш бира.
      Не бира ще ти дам едно шише ракия!Наздраве!
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        По-добре научи правописа.
        А това става с четене на книжки. В нета има безброй.

        Наздраве.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Ачооооо, прАти 2 бре, то транспорта ши е един и същ, обаче ща спомИнавам с добро
          НаздравЕ
          RAV 4
          F650GS

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
            Ачоооооо кво е дуЗпито на мамуната
            Наздраве
            Синьо след боя който ще му дръпнаАе наздраве!


            Баси всички върху мен хммммм,ма и сам воина е войн,сега всички посинените ми дължите по една бира!


            Наздраве!
            HONDA DOMINATOR 650
            ОРЕЛ ASTRA
            РСПБЗН-Приморско

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Благодрая приятели за пожеланията!


              На финал най-готино ми е на уиски и подобаващ разредител!











              Наздраве на всички
              Константин Вълчанов.0888313247

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                Синьо след боя който ще му дръпнаАе наздраве!


                Баси всички върху мен хммммм,ма и сам воина е войн,сега всички посинените ми дължите по една бира!


                Наздраве!
                Още 2 грешки. Бира за Кольо. Наздраве.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  По-добре научи правописа.
                  А това става с четене на книжки. В нета има безброй.

                  Наздраве.
                  Аз го знам бре!Няма безгрешни,ма ти като си ме нарочил!

                  Наздраве!

                  Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                  Ачооооо, прАти 2 бре, то транспорта ши е един и същ, обаче ща спомИнавам с добро
                  НаздравЕ
                  На събора се раздава ракийкатаНаздраве!
                  HONDA DOMINATOR 650
                  ОРЕЛ ASTRA
                  РСПБЗН-Приморско

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Наздраве!
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                      Още 2 грешки. Бира за Кольо. Наздраве.
                      Не можете да ме ядосате,аз мачове не гледам!


                      Наздраве!
                      HONDA DOMINATOR 650
                      ОРЕЛ ASTRA
                      РСПБЗН-Приморско

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Не мога да идвам на събор бре. Ама ши зема се фана лятоска ти дода на гости и тогиз да ми я дадеш
                        НаздравИ
                        RAV 4
                        F650GS

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Наздраве и за Здраве...
                          Айди и аз който се прибира късно..хем изморен, хемнема ни салат нищо...приготвено, а от обяд омесих кайбица със сниско и биволско, точно за скара...ма немало кой да сложи на скарата продукта...тъй, та сега хапвам сама...разбърках си един Хамлет, с три яйца и сиренце и магданозче...нафинал от масълцето с червено пиперче си го джурнах, за салата пресен чесън и дан са задавя един Старопрамен...
                          а йде стига ми толкоз...
                          Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Ачо нема а се кОсиш...
                            Оти че ти мине
                            Ама правописа е нещо което е нужно. Винаги си личи разликата между объркан клавиш, и написаното съзнателно.

                            Айде наздраве.

                            @таргата-да не спамя онази тема, та да ти отговоря тук, нали е спам. Та-на крачка съм от бан-а, засега успявам да се сдържа, но сериозно обмислям да спра изобщо да влизам във форума. Ама като се замисля-не мога да спра(той форума си е като наркотик), та докато не ме обанят насила-все ще съм тук.
                            Много мнения ми затриха напоследък. Защото не съм съгласен с овчедушието, и си изказвам каквото мисля. Просто във форума се утвърди мода на толерантност на всяка цена. Като самия израз "на всяка цена" е показателен. Съжалявам, но никога няма да обичам чалгата и мангалите. Както и измислените ценности само за да сме угодни на батковците. Винаги съм бил бунтар, не съм си слагал вазелин, и не съм целувал задници. Затова и не съм просперирал. Е, и поради други причини де, но тази е една от важните.
                            Което не се приема добре, последствията са ясни.

                            Наздраве на всички които успеят да прочетат този пост, че след малко ще се престараят.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Ачо, откога не гледаш мачове, бре?
                              От утре и другиден ли?

                              Айде наздраве, дружина!
                              Спретнах си най-леката паста за летно време. Спагетки с домати и босилек.

                              ПП: Коле, точно затова те уважавам много!
                              Ма, недей да спираш да пишеш тука, че и аз ще спра да влизам.
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                                Не мога да идвам на събор бре. Ама ши зема се фана лятоска ти дода на гости и тогиз да ми я дадеш
                                НаздравИ
                                Заповядай!Наздраве!

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Ачо нема а се кОсиш...
                                Оти че ти мине
                                Ама правописа е нещо което е нужно. Винаги си личи разликата между объркан клавиш, и написаното съзнателно.

                                Айде наздраве.

                                @таргата-да не спамя онази тема, та да ти отговоря тук, нали е спам. Та-на крачка съм от бан-а, засега успявам да се сдържа, но сериозно обмислям да спра изобщо да влизам във форума. Ама като се замисля-не мога да спра(той форума си е като наркотик), та докато не ме обанят насила-все ще съм тук.
                                Много мнения ми затриха напоследък. Защото не съм съгласен с овчедушието, и си изказвам каквото мисля. Просто във форума се утвърди мода на толерантност на всяка цена. Като самия израз "на всяка цена" е показателен. Съжалявам, но никога няма да обичам чалгата и мангалите. Както и измислените ценности само за да сме угодни на батковците. Винаги съм бил бунтар, не съм си слагал вазелин, и не съм целувал задници. Затова и не съм просперирал. Е, и поради други причини де, но тази е една от важните.
                                Което не се приема добре, последствията са ясни.

                                Наздраве на всички които успеят да прочетат този пост, че след малко ще се престараят.
                                Не бре Коле не се кося!Ако те обамят форума ще загуби много,и аз не обичам чалга и мангали и едно бамване няма да промени това!

                                Наздраве!
                                HONDA DOMINATOR 650
                                ОРЕЛ ASTRA
                                РСПБЗН-Приморско

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 34 потребители онлайн. 0 потребители и 34 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X