Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Водка, салатка, миш-маш, панирано беконче, ей такива гадости. Наздраве на всички!
    Женя Вълчанова 0888272565

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Ако е с градус като на тази дето ми даде в Сливен-след литър никой нищо няма да може...
      Що се оплакваш бре??
      Само 76 е!

      Продължавам на бира.
      Наздраве!
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Само???
        Аз си мислех, че е поне 150... Прави пътека по хранопровода, а като стигне стомаха-направо рана.

        Наздраве Румба.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          И кво? Аз ще пия кило 76 градусова ракия, а Румен ще бие Евгени. Денят почна да не изглежда толкова лош...

          Наздраве!
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Ха така!
            Наздраве Коле!

            Иначе ще речеш, че ти нося вОда.

            Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
            И кво? Аз ще пия кило 76 градусова ракия, а Румен ще бие Евгени. ............. .............
            Багер ти ако изпиеш кило от моята ракия .... с Гената ще се прегръщаме и пеем!
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от jenia7812 Преглед на мнение
              ей такива гадости.
              Ти си гадна, да ни разправяш такива гадости...

              П.П. "гадости" идва от "гадефф"
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Ааа, Румба, аз от 10 години, че и повече съм се отказал да се правя на мъж, и да пия силна ракия. То е баси и гордостта-изпиеш 150-200 грама, и си на черешата.
                Много по-приятно е да пиеш 42-45 градусова ракия, и да се наслаждаваш двойно по-дълго на вкуса и. Отделен бонус е това, че на по-слабата ракия има и по-ясно изразен аромат.

                Наздраве.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Добре тогиз, кат тръгна от склада към мадараТа, ще ти се обажда да тръгваш .
                  НАздраве спиртовари
                  RAV 4
                  F650GS

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение


                    Багер ти ако изпиеш кило от моята ракия .... с Гената ще се прегръщаме и пеем!
                    Обещаваш?

                    Наздраве!
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      За аромата ... не съм много съгласен, ама като съм с маторя защо да мъкна вода ... като в чешмата има.
                      Нося си само концентрат.

                      Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                      Обещаваш?

                      .........
                      Ракийка или да пеем с Гената?

                      Наздраве, че от много писане ще ми се стопли бирата.
                      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                        Що се оплакваш бре??
                        Само 76 е!

                        Продължавам на бира.
                        Наздраве!
                        Ти на събора с това нещо ли пробва да ме ликвидираш? Наздраве.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Благодаря Ачо.

                          А многото минарета показват, че още в онези години в България, и в частност в Шумен е било развито ракетостроенето...

                          Наздраве на всички.
                          Явно сега е по-замряло,и дано не се възобновява,аре пак да благодариш!Ида знаеш че вече на всяка снимка снимана от мен на малката се сещам за теб!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0119.jpg
Прегледи:1
Размер:131.0 КБ
ID:5481683
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                            Ти на събора с това нещо ли пробва да ме ликвидираш? Наздраве.
                            Почти беше успял. Голяма картинка беше като се опитваше да ни запознаваш с Владо Йончев... Пък ние вече се бяхме запознали...
                            Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                            Ида знаеш че вече на всяка снимка снимана от мен на малката се сещам за теб!
                            Кажи и много поздрави от онзи дебелия и страшен чичко от морето...

                            Скоро не сме пускали музичка тук, айде едно поздравче за ценителите на стойностната музика:



                            Наздраве на всички.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Помня че нещо му ръмжах на Владо, ама убий ме, нямам представа за какво. Баси, бях се матирал. После отидохме на дискотека.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Почти беше успял. Голяма картинка беше като се опитваше да ни запознаваш с Владо Йончев... Пък ние вече се бяхме запознали...

                                Кажи и много поздрави от онзи дебелия и страшен чичко от морето...

                                Скоро не сме пускали музичка тук, айде едно поздравче за ценителите на стойностната музика:



                                Наздраве на всички.
                                Поздравите са предадени,реакцията и беше пулене и мигане на парцали!Аз музичката и аз да пусна нещо отдавна не слушано
                                HONDA DOMINATOR 650
                                ОРЕЛ ASTRA
                                РСПБЗН-Приморско

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 9 потребители онлайн. 0 потребители и 9 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X