Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
    Хи-хи новия Брус Уилис .... Наздраве
    Чак и аз си го представих как умира трудно поне 4 пъти.

    Наздраве!
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Здравейте
      Как е настроението?

      Наздраве, ъф корс!
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Наздраве работари,убийци,молещи се за дъжд и искащи почерпка и недаващи такава!
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Молитвите за дъжд имаха ефект, тука е армагедон... Да му мисли Брус Уилис.... Коле, може да те черпят!

          Наздраве!
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
            Чак и аз си го представих как умира трудно поне 4 пъти.

            Наздраве!
            Имах предвид онзи филм ( забравих му името ) където е наемен убиец и трябваше да убие на зъболекаря жената , ама се залюбиха.
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Черпя всички с по някоя биричка днес кучето ми се укучи и роди 10 малки да са ми живи и здрави .
              Land rover 2.5 tdi
              0884035413

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Koле ето да гледаш малко снимки от Шумен,много минарета бре!Това ми направи впечатление!http://retrobulgaria.com/shumen/index.htmlНаздраве бара!
                HONDA DOMINATOR 650
                ОРЕЛ ASTRA
                РСПБЗН-Приморско

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                  Ама лимонаТа пи нали Колкото и да се мъчиш да отричаш е така.
                  Ето, нали ви казвам... Няма срама тоз човек ей... Пък му викаме поп.

                  За утре-ще помисля още малко, че заплатата е твърде ниска за тез тежки бутилки, че и 4 пъти минават през ръцете ми...

                  Айде наздраве.
                  Ракията я изпих докато чета книжката за сътворяването на ядрената бомба, та вече съм на бирица.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    НИдей да мислиш, сутринта 7 и 15 разтоварвам камиона и минавам да те взема после завода и после ГО. Пътьом знаеш кви са екстрите.
                    Наздраве
                    RAV 4
                    F650GS

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Наздраве , дедо Попе ще го умориш Колето .........с тия тежки бири , пардон бутилки. Наздраве Ви
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Убу де, усети ма, чи съм на зор, и гледаш да мъ иксплуатиръш...

                        Поне речи една двулитровка за вкъщи, с един шпек за мезе. Не държа да е от най-скъпите, нещо средна хубост... Може и няколко домата и две крастваици за салтака вечерта за ракията...
                        Ама на тях не държа, ракията се пие успешно и с нещо пушено. Врат, гърди, не съм махнаджия...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                          Koле ето да гледаш малко снимки от Шумен,много минарета бре!Това ми направи впечатление!http://retrobulgaria.com/shumen/index.htmlНаздраве бара!
                          Благодаря Ачо. Беше ми кеф да гледам как са изглеждали някои познати сгради преди много, много години, в една далечна галак... Опа, увлякох се...

                          А многото минарета показват, че още в онези години в България, и в частност в Шумен е било развито ракетостроенето...

                          Наздраве на всички.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                            Багер, ако бях професионален убиец и като всички професионални убийци, щях да убивам хора за пари, но само защото ти си ми приятелка, щях да те убия ей така, за нищо! На примоция един вид...
                            Наздраве!
                            Багера ... не си го давам!
                            Обичам си го.

                            Да не ставаме на кълбета ... рано-рано.
                            Като ударим по литър ... домашнярка ... може.

                            Наздраве!
                            Старопрамена е умрял от студ.
                            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                              Като ударим по литър ... домашнярка ... може.
                              Ако е с градус като на тази дето ми даде в Сливен-след литър никой нищо няма да може...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                А наздраве...тая вечер на посно... селска салата по шопски съ домедета, крастав, боб варен, сирене ,мнагданоз и розмарин...и пържени пресни картови поляти със домашен ракии...мнооо кофти седмица се заформя...мам му.
                                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 25 потребители онлайн. 0 потребители и 25 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X