Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
    Коле, на мен магазина ми е под блока, пък ме мързи да сляза да си купя.
    Не правят ли доставки по домовете?
    Нищо не мога,и нищо не знам...

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
      Коле, на мен магазина ми е под блока, пък ме мързи да сляза да си купя.
      А съм на последната чаша.
      Наздраве!
      Наздраве , аз затова ходя в складовете и на стекове......да има .
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Аз така правех с цигарите едно време като пушех. На заплата си купувах 4 стека. Оставях много пари на борсата, жената все мърмореше. То има ли жена да не мърмори...
        Стигаха докъм 20 число, после другите един-два стека си ги купувах на дребно. Така по-малко боли...

        Та и с бирата така...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Де го този дъжд бе... Тук земята е станала на кирпич, реве за дъжд та се не трае. Има пукнатини по три пръста широки...
          Преди месец-два беше потоп, сега компенсира със суша.

          Ачо, вчера и аз почти изритах жената да ми купува бира. Щото забравила като ходила на магазина... Има един магазин дето работи до 22:00 и е лесно за паркиране(щото е шофьор от няколко месеца). Та ако не беше този магазин-щях да стоя на празна ясла, че бях пил няколко ракии.

          Наздраве на който има за пиене, на мен ми е още рано.
          И моята има книжка,но след първото и даване да кара колата в рамките на няколко километра и казах че в тази кола вече само като пасажер ще стои .То и аз малко съм си нервак,ама след няколко хълцания и изгасяне на колата по едно баирче и ми изпуши релетоАе наздраве!

          П.п При положение че се учи,иди дойди ма като има книжка.....
          HONDA DOMINATOR 650
          ОРЕЛ ASTRA
          РСПБЗН-Приморско

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Слезнах, нема как...
            Айде пак наздраве!
            Де да правеха поръчки по домовете.

            ПП: Кофтито на стековете е че и те се свършват, а оня магазин със стековете ми е по-далеч, та ептен не ми се оди...
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Аз така правех с цигарите едно време като пушех. На заплата си купувах 4 стека. Оставях много пари на борсата, жената все мърмореше. То има ли жена да не мърмори...
              Стигаха докъм 20 число, после другите един-два стека си ги купувах на дребно. Така по-малко боли...

              Та и с бирата така...
              И ти ли си ги пафкал бре?Аз ги отказах 2008г

              Наздраве!
              HONDA DOMINATOR 650
              ОРЕЛ ASTRA
              РСПБЗН-Приморско

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                И аз затуй вече не давам никой ни да ми кара колата, ни да я мие.

                Наздраве!
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                  И аз затуй вече не давам никой ни да ми кара колата, ни да я мие.

                  Наздраве!
                  И да сменя крушки!

                  Наздраве!
                  HONDA DOMINATOR 650
                  ОРЕЛ ASTRA
                  РСПБЗН-Приморско

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Аре казаха че в цяла София вали в момента!Наздраве!
                    HONDA DOMINATOR 650
                    ОРЕЛ ASTRA
                    РСПБЗН-Приморско

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Наздраве на седнали те!
                      Константин Вълчанов.0888313247

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                        И моята има книжка,но след първото и даване да кара колата в рамките на няколко километра и казах че в тази кола вече само като пасажер ще стои .То и аз малко съм си нервак,ама след няколко хълцания и изгасяне на колата по едно баирче и ми изпуши релетоАе наздраве!

                        П.п При положение че се учи,иди дойди ма като има книжка.....
                        И при мен беше почти същото, ама преди 20 години. С тази разлика, че моята е инат, и тя сама си заяви, че след като и мърморя-повече няма да кара...
                        Сега като взех форд нисана я убедих да си поднови книжката. Сега се учи наново(не, че преди се беше научила де...), а аз гледам да съм по-сдържан. Явно успявам, щом все още не се е оказала за втори път...

                        Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                        И ти ли си ги пафкал бре?Аз ги отказах 2008г
                        Преди месец станаха 9 години откак съм ги отказал. Последно пушех по кутия и половина на ден. Ако седнем на маса-кутия отгоре...

                        Айде, вече на ракия.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          И при мен беше почти същото, ама преди 20 години. С тази разлика, че моята е инат, и тя сама си заяви, че след като и мърморя-повече няма да кара...
                          Сега като взех форд нисана я убедих да си поднови книжката. Сега се учи наново(не, че преди се беше научила де...), а аз гледам да съм по-сдържан. Явно успявам, щом все още не се е оказала за втори път...


                          Преди месец станаха 9 години откак съм ги отказал. Последно пушех по кутия и половина на ден. Ако седнем на маса-кутия отгоре...

                          Айде, вече на ракия.
                          Ина мен тогава ми заявиха че и да давам колата няма да е кара повечеНаздраве с ракия и таратор!
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                            Ина мен тогава ми заявиха че и да давам колата няма да е кара повечеНаздраве с ракия и таратор!
                            Наздраве и аз ракиика с таратор , но и лозови сърмички.
                            На нас клиренс ни трябва , не скорост

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Да, заваля. Кротко и напоително. Саше, пакетирах двата най-големи облака, да ти ги пращам ли или?

                              Наздраве!
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                                Ина мен тогава ми заявиха че и да давам колата няма да е кара повечеНаздраве с ракия и таратор!
                                Ачо, знаеш ли какъв благодат е да имаш шофьор когато ходиш на село, по излети, абе въобще навсякъде където искаш да се отпуснеш и да пиеш няколко питиета.

                                Наздраве на всички.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X