Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Пише се ЧИРОЗ.

    Наздраве Ачо.
    Не се давай на номерата на булката, бъди мъж.
    Докато можеш

    Наздраве на всички
    Приемам забележката!

    Коле никакво даване!Или ще става на моето или ще хваща следващия влак!

    Наздраве!
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
      или ще хваща следващия влак!
      Това недей.
      Лично за мен семейството е свещено нещо, и не бих го развалил, ако няма сериозни, ама много сериозни причини.
      Най-вече мислете за децата. Много хора се разделят с половинките си, като отчитат само собствените си интереси, а не мислят как това действие ще се отрази на малките. Ако някой си мисли още в началото на брака си, че може да се раздели с другия, защото "така"... е долен егоист. На такива трябва да им се забрани да имат деца. Самата природа на човека предполага да имаме стабилно семейство за много години. Децата порастват и съзряват едва след 13-15 години(за разлика от повечето животни-на 1 година), като за да им се осигури нормален живот е нужно да има стабилно семейство.

      Знам, че се бъзикаш, ама ми дойде отвътре... На всичко отгоре имаш прекрасна жена, няма от какво да се оплакваш.
      И децата(особено едното) са супер...

      Наздраве на всички.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Наздраве!
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Колееее, направо като учител звучиш. Ачо се бъзика. Ягоди с бира. Наздраве!
          Женя Вълчанова 0888272565

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Това недей.
            Лично за мен семейството е свещено нещо, и не бих го развалил, ако няма сериозни, ама много сериозни причини.
            Най-вече мислете за децата. Много хора се разделят с половинките си, като отчитат само собствените си интереси, а не мислят как това действие ще се отрази на малките. Ако някой си мисли още в началото на брака си, че може да се раздели с другия, защото "така"... е долен егоист. На такива трябва да им се забрани да имат деца. Самата природа на човека предполага да имаме стабилно семейство за много години. Децата порастват и съзряват едва след 13-15 години(за разлика от повечето животни-на 1 година), като за да им се осигури нормален живот е нужно да има стабилно семейство.

            Знам, че се бъзикаш, ама ми дойде отвътре... На всичко отгоре имаш прекрасна жена, няма от какво да се оплакваш.
            И децата(особено едното) са супер...

            Наздраве на всички.
            Естествено че се бъзикам,жената не си е давам а и чудесно се разбираме,ама да си призная на истина ти идват от вътре!Наздраве Коле!

            Наздраве бара!
            HONDA DOMINATOR 650
            ОРЕЛ ASTRA
            РСПБЗН-Приморско

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Аз предлагам сами да си забраним да пускаме постов с единствено написано "наздраве" или подобни.
              Гледам Гени писал нещо ново в бара, отварям да видя какво ново, а то само едно наздраве.
              И с доста други постове е така. Май, че и аз съм писал такива.
              Но нека да не пълним бара с "празни" постове, а да пишем когато има да се напише нещо смислено. Не е задължително да е нещо сериозно, всякакви майтапи и заяждания(приятелски де) са приемливи, но нека като има нов пост, и като го отворим да има какво да се прочете.

              Разбира се-наздравицата е задължителен атрибут, без нея не може. Ама и само с нея-пак не е добре.

              Та понеже написах нещо за четене-мога да кажа и наздраве.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от jenia7812 Преглед на мнение
                Ягоди с бира.
                И ти си извратена... Блазе му на Косето
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Наздраве..да е...на мастика със снежанка, великденски яйца,чесън,(щот не чесън няма)и накрая мастика с ягоди и сметана...абе сбъркана рабта тая вечер на диета съм била....
                  Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Аз предлагам сами да си забраним да пускаме постов с единствено написано "наздраве" или подобни.
                    Гледам Гени писал нещо ново в бара, отварям да видя какво ново, а то само едно наздраве.
                    И с доста други постове е така. Май, че и аз съм писал такива.
                    Но нека да не пълним бара с "празни" постове, а да пишем когато има да се напише нещо смислено. Не е задължително да е нещо сериозно, всякакви майтапи и заяждания(приятелски де) са приемливи, но нека като има нов пост, и като го отворим да има какво да се прочете.

                    Разбира се-наздравицата е задължителен атрибут, без нея не може. Ама и само с нея-пак не е добре.

                    Та понеже написах нещо за четене-мога да кажа и наздраве.
                    Ракията ли ти дойде добре или днес си много сладкодумен,абе в настроение те усещам нещо.Наздраве!
                    HONDA DOMINATOR 650
                    ОРЕЛ ASTRA
                    РСПБЗН-Приморско

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      И бирата Ачо, и бирата...

                      Наздраве.

                      Ето това имам предвид-макар и нещо дребно, незначително, но човек като отвори бара за да види какво ново са написали другите пияндета да има какво да прочете...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        А диетата къде отиде,нали нямаше бира вече!

                        Наздраве!
                        HONDA DOMINATOR 650
                        ОРЕЛ ASTRA
                        РСПБЗН-Приморско

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Ще взема да ида при трезвеника и само ще викам: Ае!
                          Ае!
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Иди при трезвеника и после Кольо даже и у нас нема те викне на гости
                            Наздраве с водка и много неща
                            RAV 4
                            F650GS

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Коле, тази вечер си ненадминат. Само да има време и аз щях да пиша повече, но пиша в промеждутъците между домашните, масата, вечерята, къпането, лягането, отсервирането, измиването...... и Наздраве!
                              Женя Вълчанова 0888272565

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от jenia7812 Преглед на мнение
                                Коле, тази вечер си ненадминат. Само да има време и аз щях да пиша повече, но пиша в промеждутъците между домашните, масата, вечерята, къпането, лягането, отсервирането, измиването...... и Наздраве!
                                Абе всички жени ли се занимавате с глупости вечер,и моята прави същите неща


                                Ае наздраве!
                                HONDA DOMINATOR 650
                                ОРЕЛ ASTRA
                                РСПБЗН-Приморско

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X