Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
    И ква е Тойотата? И честито, и наздраве!
    Може и да я покаже?
    Наздраве!
    Писали сме заедно с Вени.
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Честито, Вени!
      Със здраве да я караш и да ти е безаварийна!
      Наздраве!
      ...И аз се привързвам към колите си и като ги сменя, ми е терсене малко.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
        "Recreational Active Vehicle with 4-wheel drive"

        РАВ 4 - второ поколение, с разни пинизи, дето са направени да ме радват - екстри, един вид..
        Още не съм си я покарал, да я видя как върви, че няма прегледи и ГО, ама утре скачам в боя с бюрокрацията и трябва да съм АЗ!

        Че и снимки нямам да се похваля - днес валя кал от небето.


        Абе, кой каза наздраве?
        Super!Аз също съм се меракландисъл за рав 4!Много беаварийнии със здраве!

        Наздраве!
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Благодаря.

          Тая привързаност - това е болест някаква, ама какво да правя - обичам си колите, и като си замине някоя, продължавам да си я обичам като старо гадже..

          Преди години си продадох един Бенц - много наточен, направен, хубав, обгрижен, лъскав - с една дума - обичан. Колега от форума го купи, и след известно време му се случиха нежелани неща...

          ЕЕЕ, още ми е криво...

          Имах една фероза - като кукла - мислех, че по-лъскава и читава не може да има. Е, купи я един приятел, и сега, като я видя, съм готов да си я купя обратно. Ама пича не ще да я продава - независимо от цената...

          И на тоя бенц, дето го бях анонсирал и тук - и на него много душа му дадох - от моята. Е, продаде се - с опашка, и с разправия между двама купувачи.. Интересно, че от декември миналата година не се обади никой, а вчера - двамата мераклии, и днес - още четирима!!!!!.

          Сега си сипвам поредната водка, и казвам с удоволствие на всички - Наздраве.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
            "Recreational Active Vehicle with 4-wheel drive"

            РАВ 4 - второ поколение, с разни пинизи, дето са направени да ме радват - екстри, един вид..
            Още не съм си я покарал, да я видя как върви, че няма прегледи и ГО, ама утре скачам в боя с бюрокрацията и трябва да съм АЗ!

            Че и снимки нямам да се похваля - днес валя кал от небето.


            Абе, кой каза наздраве?
            Да ти е живо и здраво РАВ-чето, Вени!
            Сега можем да очкаваме от теб само безпристрастна информация, че много хора сме се навили на такова нещо.
            Ще пия една водка за твоята Тойотка

            Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
            Super!Аз също съм се меракландисъл за рав 4!Много беаварийнии със здраве!

            Наздраве!
            То у ваше село има една да се продава бре.

            НАздраве!
            RAV 4
            F650GS

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Абе я пий една водка за мен и за общо здраве - тя тойотката водка не ще...

              А пък малко впечатления да натрупам, ще почна да пиша, и да снимам, и да пиша пак.


              наздраве!!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Честито на Вени, да се радва на новата кола повече от на другите. Да не се чупи, да върви, да харчи малко, и да е невидима за полицаи и камери.

                Наздраве от мен.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  То за теб и общото здраве постоянно го правим
                  Наздраве
                  RAV 4
                  F650GS

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                    Да ти е живо и здраво РАВ-чето, Вени!
                    Сега можем да очкаваме от теб само безпристрастна информация, че много хора сме се навили на такова нещо.
                    Ще пия една водка за твоята Тойотка



                    То у ваше село има една да се продава бре.

                    НАздраве!
                    Я селска не искам!Наздраве!
                    HONDA DOMINATOR 650
                    ОРЕЛ ASTRA
                    РСПБЗН-Приморско

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Вени, честито за Равчо, и сори за Меро, да си жив и здрав да го търкаляш със кеф!
                      И аз като продадох първия Меро, само дето не ревах, разболях се направо, после купих едно Рено11, и сядайки в него, отново ми се доплака.......от кон на магаре.
                      И уж го взех за малко и временно, а после като свикнах, елате ме вижте, рендакера пъргав, лек, и набира здраво, после го дадох на чичо, и той докато не му изкара черен пушек в купето не го спря
                      Айде назводичка!
                      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Биричка, наздраве.
                        Днес свалих главата на нисана, че смеси водата и маслото(много кекав излезе този мотор), утре на шлайф, и после сглобяване, че от 5 МПС-та остана само камиончето в движение...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Биричка, наздраве.
                          Днес свалих главата на нисана, че смеси водата и маслото(много кекав излезе този мотор), утре на шлайф, и после сглобяване, че от 5 МПС-та остана само камиончето в движение...
                          То кусура/проблема/ да не излезе другаде?
                          Наздраве!
                          И лека вечер,на всички.
                          Последно редактирано от georgipetkov64; 10-04-16, 22:05.
                          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                          Киа спортаж2000тди 98г
                          Ауди А3 1.9ТДИ
                          Каравана Аdria 390Q

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Биричка, наздраве.
                            Днес свалих главата на нисана, че смеси водата и маслото(много кекав излезе този мотор), утре на шлайф, и после сглобяване, че от 5 МПС-та остана само камиончето в движение...
                            Колчо, то твоя нисан много е преживял преди да дойде при теб. Първият му собственик го е продал на цена като за скраб. Доста е бил тормозен.
                            Ае наздраве и успех с ремонта
                            RAV 4
                            F650GS

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Няма да е другаде. Леко прегряване(стрелката стигна до границата на червения сектор), и започна да прави магариите. Отначало прекъсваше след запалване-за 3-5 секунди, явно докато издуха водата от цилиндъра и изсуши свещта, после започна да прави воден удар при палене, но поне маслото беше чисто. Днес като отидох да разглобявам-и маслото се беше сбозило...

                              Абе лек ремонт, ама ме остави без кола за няколко дни, баш когато най ми трябва.

                              Наздраве.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                                Колчо, то твоя нисан много е преживял преди да дойде при теб. Първият му собственик го е продал на цена като за скраб. Доста е бил тормозен.
                                Ае наздраве и успех с ремонта
                                Това го знам бе.
                                А и буталата хлопат в цилиндрите, та може би и затова не върви както се очаква от 16 клапанов двигател с 90 коня, ама засега нямам друга алтернатива освен форд нисана. Ама май ще минавам на него, че газта е евтина, а той е с климатик.
                                Отделно "престола" на който седи шофьора кефи на макс...

                                Айде и на теб наздраве.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 24 потребители онлайн. 0 потребители и 24 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X