От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Ние бяхме семейно малко на кръчма и сега си пие едно вискенце у дОма
Наздраве
Ние бяхме семейно малко на кръчма и сега си пие едно вискенце у дОма
Наздраве

Тук са 22 потребители онлайн. 0 потребители и 22 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар