От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Допиваме водкена и легаме
Наздраве и лека
Допиваме водкена и легаме
Наздраве и лека
След малко паля орела и за Бургас,ще има пиенье и яденье довечера!

Тук са 39 потребители онлайн. 0 потребители и 39 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар