От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Едно червено винце с бабек ще ми дойде мноо добре. Щото днес маааалко се понамокрих
НАздраве
Едно червено винце с бабек ще ми дойде мноо добре. Щото днес маааалко се понамокрих
НАздраве

Тук са 53 потребители онлайн. 0 потребители и 53 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар