Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    На дълго кафе.....;-)) от 7ч. до към 10 чашата..
    Снощи постих, зетя изпържи бял амур и бротула, ( кръстоска между паламуд и скумрия) много върви с кисело зеле, и ракия. Та сега ми е Кафено,...
    Ачо, за съветското машиностроене нито дума. Първата кола на която се учих беше Москвич 403, първото рали което спечелих беше с Москвич 407, после потроших една Лада 21061,еска и казваха взехме я чисто нова, ама луди млади.
    Още ми е като най хубавия спомен от ония години. Дори имам оригинални части руски от тогава, няколко колянови вала бутала и пр. Даже баба Нива намазва от тах.
    От тогава ни съм броила колко коли съм карала, но еската няма да я забравя.
    Е приятна почивка на почиващите!
    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
      Добър ден! Кафе по никое време.
      То стана време за бира , ти кафе ...наздраве
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
        На дълго кафе.....;-)) от 7ч. до към 10 чашата..
        Снощи постих, зетя изпържи бял амур и бротула, ( кръстоска между паламуд и скумрия) много върви с кисело зеле, и ракия. Та сега ми е Кафено,...
        Ачо, за съветското машиностроене нито дума. Първата кола на която се учих беше Москвич 403, първото рали което спечелих беше с Москвич 407, после потроших една Лада 21061,еска и казваха взехме я чисто нова, ама луди млади.
        Още ми е като най хубавия спомен от ония години. Дори имам оригинални части руски от тогава, няколко колянови вала бутала и пр. Даже баба Нива намазва от тах.
        От тогава ни съм броила колко коли съм карала, но еската няма да я забравя.
        Е приятна почивка на почиващите!
        Ми то кака е нямало какво друго да карате!Разбирам че носталгията надделява,но това не означава че сте карали коли.То и на мен ми е останало спомен от ижето на комшията,че това е най-готиния мотор возейки се като малък,ноооо много съм грешал!Айде наздраве!
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Време за приспиване на бебета......още три дни и излизам в петнадесет дневен отпуск....
          И понеже на работното място нема начин се пие друго то на чай с мляко!
          Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
            Ми то кака е нямало какво друго да карате!Разбирам че носталгията надделява,но това не означава че сте карали коли.То и на мен ми е останало спомен от ижето на комшията,че това е най-готиния мотор возейки се като малък,ноооо много съм грешал!Айде наздраве!
            Е има малко истина, имаше и западни трошки и съм карала, носеха ги моряците с корабите, или си купуваш от корекома, втора ръка.....но знаеш ли че тогава една съпоставка на Рали "Златни пясъци" пускаха жигулита и лади за чистачи, ще рече първите три или четири коли които се състезават за да вземе пилота разряд за по висок клас състезание от любителско.....колите се водеха клас Н туристически, с много малки поправки, е трябва да ти кажа че даваха едни от първите резултати на скоросните отсечки, били те асфалт или макадам.
            А и западните не бяха на по високо ниво, не ги сравнявай със сегашните, и те нямаха хидравлика, и АЙБЕС, и те бяха с не добро окачване, хвърляха задници при завой. Даже мога да ти кажа че Москвичът беше по маневрен от Ладата, особенно на майсторските, вписваше се идеално, но пък беше тромав и тежък.
            Колко купи и грамоти имам, но съм ги вдигнала на тавана...
            А стига оспамих темата ша ма глобяват.
            Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Типично за българския дух, на работа се говори за кръчми, а у кръчмите- за работа и се разискват стари спомени (па дори и от казармата).
              Ама понеже тук е кръчма- всичко е разрешено- стига да не цапате (много) покривките.
              Аз му седнах да го ям и от нощното шкафче излезе една тенекиена бирка, та му и забирих.

              Сега очаквам да ме налегне вивиацеята...

              Наздраве!
              Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Аз па пия един Хамстел и после ще ходя да свалям стартера на единия бус
                Некой искаше да види снимка на продукцията от снощи - те га те
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0011.jpg
Прегледи:1
Размер:137.9 КБ
ID:5695501

                Наздраве
                RAV 4
                F650GS

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Ае, загорка със сьомга и пица.

                  Наздраве!
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
                    Е има малко истина, имаше и западни трошки и съм карала, носеха ги моряците с корабите, или си купуваш от корекома, втора ръка.....но знаеш ли че тогава една съпоставка на Рали "Златни пясъци" пускаха жигулита и лади за чистачи, ще рече първите три или четири коли които се състезават за да вземе пилота разряд за по висок клас състезание от любителско.....колите се водеха клас Н туристически, с много малки поправки, е трябва да ти кажа че даваха едни от първите резултати на скоросните отсечки, били те асфалт или макадам.
                    А и западните не бяха на по високо ниво, не ги сравнявай със сегашните, и те нямаха хидравлика, и АЙБЕС, и те бяха с не добро окачване, хвърляха задници при завой. Даже мога да ти кажа че Москвичът беше по маневрен от Ладата, особенно на майсторските, вписваше се идеално, но пък беше тромав и тежък.
                    Колко купи и грамоти имам, но съм ги вдигнала на тавана...
                    А стига оспамих темата ша ма глобяват.
                    Тъй де,но аз не говоря за ралита.А за кола за ежедневието,не можеш да ми сравняваш една жигула или лада с примерно тойота или мазда от онези години.Аре стига за руските трошляци,наздраве кака!

                    Наздраве!
                    HONDA DOMINATOR 650
                    ОРЕЛ ASTRA
                    РСПБЗН-Приморско

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Днес наистина съм преуморена.....
                      И аз реших ще прегреша, започвам от ирландски чай с мляко.....докато преспя децата после на салата със ракя и пържола.
                      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Наздраве с бирка
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Рипам у мелето с чаша червено и наденица на скара. Наздраве!

                          П.П. Нема кой да ги чака да се сушат!
                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Наздраве с рикий и традиционните панчаревски постни сърми.
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                              Наздраве с рикий и традиционните панчаревски постни сърми.
                              Аз пък след малко съм на рожден ден,ще има авантааааа!

                              Наздраве!
                              HONDA DOMINATOR 650
                              ОРЕЛ ASTRA
                              РСПБЗН-Приморско

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Наздраве!На рикии с пуешка чорбица,направо вика на ракията-мамо ела.
                                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 69 потребители онлайн. 0 потребители и 69 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X