От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Добро утро, брех, че студ днес!
Ама в нас с чашка топло кафенце е супер.
Кафе.
Добро утро, брех, че студ днес!
Ама в нас с чашка топло кафенце е супер.
Кафе.
...наздраве
...наздраве
Тук са 183 потребители онлайн. 0 потребители и 183 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар