Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Добро утро !
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Собро утро и от мен.
      От онова кафенце, ммм, и после пак в канала.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Собро утро....
        Собро, и от мен!
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Колето не се е събудил още ...второ кафе ...от служебното
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Добро и от мен!
            Днес е студено и не ми се мърда, затова кафенце у нас.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Добрутро!
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Телешко сварено с биричка. Класика.

                Наздраве!
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                  Телешко сварено с биричка. Класика.

                  Наздраве!
                  И що хабиш бирата за варене? Наздраве!
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Ехаааа то мноо празно бре. Налях си един ефес и сега с бахурче е чудесно
                    Наздраве
                    RAV 4
                    F650GS

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Айде, наздраве!
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Окъснех , ама ще наваксам ...наздраве
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          И аз тъй, та направо скочих в ракиеното време...

                          Наздраве!
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Виж как се сещаш кое време е ...наздраве
                            На нас клиренс ни трябва , не скорост

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                              Утре ще му звънна за парите.
                              Хотелската част е 5 стаи за 2+1 разтегателно легло, с съвременно обзавеждане- ламинат, парно, топла вода, баня...
                              Механата е голяма- за около 15 човека, Ако нещо не стигнат маси- може да се вкара една от външните.
                              Радко може да ни наготви нещо, което ние си носим, или ние да си направим скарата.
                              Основното BBQ е отвън.
                              Чакаме!

                              Наздраве!
                              0осем9осем7шест0осем7едно
                              Миро

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Мен ме нахокаха, че имам неизвинени отсъствия и понеже някои са вироглави, а аз уж минавам за примерна - ето ме да кажа наздраве!
                                При това с голямо удоволствие
                                Ако ми позволите да влетя с бутонките.
                                Как се правел дуел с баница:

                                "Жените хич не обичат да им се бъркаме в работите. С моята се скарахме кой ще направи по-хубава баница. Обещах да изчистя всичко след себе си и я пратих на кафе.
                                Провеждам светкавична консултация с майка – ми то било толкова лесно. Слизам до магазина. Купувам кори, бира, петрохан, сирене и малко фъстъци. Качвам се. Забравил съм яйца. Пак долу. Взимам цигари, но на асансьора се сещам за яйцата. Връщам се. Вир вода отново съм вкъщи. Олиото е свършило. Яко псувам. Сещам се, че имам сланина – ето ти мазнина.
                                Тавата е заета с пържоли и трябва да я измия. Упорито търкам с гъбката, но няма голям ефект, а и верото почва да ми се свиди. Изплаквам я за последно – ръцете ми са червени, а в мивката все едно някой е повръщал гъбена супа. Навсякъде е мокро и плочките се пързалят.
                                Взимам яйцата и в този момент се хлъзгам, хващам се за сушилника... много лошо решение... повличам го върху себе си на земята. Порцелан, стъкло, човек – в едно цяло. С порязани пръст и чело почиствам. Слагам първия лист, настъпвайки нещо остро. Викам с все сили, вадейки парчето – бинт, йод (който разливам върху телефона си), превръзка с картоф (нали се слага за рани) и съм готов.
                                Кокошите яйца съм опазил някак (за моите не е сигурно) и почвам да ги чупя майсторски в един оцелял кастрон. Повечето съдържание излиза отстрани, но го събирам с шепи. Има черупки, но те са полезни против кръвно и слаб слух.
                                Мачкам сиренето... не... ще ползвам миксера. Едната му бъркалка не се побира вътре. Какво пък... включвам... Господи... торнадо – в окото си имам жълтък, а в ухото 200 грамова бучка сирене, котката ме гледа отстрани цялата оклепана, сякаш сега е излязла от утробата на майка си – казва едно тъжно "мауу", оттегляйки се за миене.
                                Разделям криво-ляво листите, изтърсвам останалата плънка, нареждам парченцата сланина и бой във фурната. Изпивам една бира на екс, предоволен от себе си. Обръщам се – от печката излизат гъсти кълба черен дим, все едно съм запалил гума.
                                Кулинарното ми произведение се запалило (бях му сложил малко уиски за вкус) и сега оживяло се мъчеше да бяга от горещината. Позатиснах го малко, но в крайна сметка го измъкнах. Изгорен на две места оглеждам черната си баница – прилича на капак от улична шахта.
                                В тоя момент любимата се прибра. Точно както по филмите си изтърва торбите при гледката – рядка кочина, парчета въглени, разтвор от яйца, сплъстена котка и един мъж върнал се от битката за Сталинград.
                                От тогава мога да влизам в кухнята само, ако питам."

                                Всяка прилика и разлика с действителни лица е случайна (както и правописните грешки - освен, ако не иде реч за мусака )

                                През това време жената може да съм била аз и да съм била там

                                Наздраве

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 118 потребители онлайн. 0 потребители и 118 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X