От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Айде и аз присядам, че снощи не успях да стигна до бара.
Наздраве на червено винце.
Айде и аз присядам, че снощи не успях да стигна до бара.
Наздраве на червено винце.

Тук са 159 потребители онлайн. 0 потребители и 159 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар