Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Не смей, че отдавна ти имам зъб...
    Като идва през лятото в Шумен попадията казала на дедо поп да ви заведе у тях да пиете кафе... После Колю бил черпил у дедо попови... Да беше дошъл като те каних, ама ти-с децата и тъщата... натоварени сме, нямаме време, пътуваме от четири часа, искаме да стигнем...

    Нейсе, стари работи. Наздраве и на теб.
    Сериозно ли е такова мрънкало??? Оправдава се като гимназистка.
    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
      Добър вечер!

      Днес Алекса става на 7 годинки!

      Да ви почерпя по този специален за мен повод:

      [ATTACH=CONFIG]537113[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]537121[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]537122[/ATTACH]

      Наздраве!
      О адашката има ден ,ден наздраве по тоя повод Да ти е жива и здрава Помниш ли товаhttp://www.offroad-bulgaria.com/show...=42673&page=12
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Абе не е, ама с тъща в колата кво да прави...

        Аз съм вече на черешата. Уж мярката ми е половин литър вино, ама тази вечер ползвах допълнителни подправки към наденичката, та ми се услади и го докарах до над литър.

        Наздраве на всички, аз се предавам. Утре пак.

        И не съм педал...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Поздрав:



          И разбира се - Наздраве!
          Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Честито, Вили, да ти е живо и здраво детенцето, много радост и хубави моменти на вас двете ЗА нейно здраве!!!

            П.П. Към Гриша - ако ще се надпяваме, предлагам това:

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Благодаря ви! Много сте мили! Наздраве, приятели!
              Кръвна група 0+

              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Вили, първо на теб честито дето си я родила и дето толкова щедро черпиш!
                А на нея да е Здрава и весела..и да се чувства като една малка принцеса!
                Е ако и тая вечер не се натаралянкаме и не пукнем от мИзета е незнам коя ще е следващата.
                За нейно здраве...Наздраве!
                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  На Вили честито!
                  На Кольо... с тия червени букви.... некви отчаяни оправдания....
                  Втория път бях без тъща, а ти избега у Нови Пазар....
                  А бе Наздраве!
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Ива Преглед на мнение
                    П.П. Към Гриша - ако ще се надпяваме, предлагам това:....
                    Я виж к'во стааа на изток:



                    Ама опъват жицата, а!

                    Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
                    Е ако и тая вечер не се натаралянкаме и не пукнем от мИзета е незнам коя ще е следващата.
                    Е па Я съм готов. Прегледах тефтера със задачи за утре, ми нищо страшно само харчене на пари. Ужас...

                    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                    ....
                    Брат'чед, нЕма са плашиш зад теб съм, по-сигурно от това нЕма.

                    Аре наздраве
                    Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Да ти е жива и Здрава Вили! Много ,много да сте щастливи!
                      Наздраве

                      ПП
                      Гришанееееее , супер е песната ама не ги пускай щото имам само стотина грама водка ,а ще мисе допие ши ги омешам ,а утре с Компотера има да сменя(ме) лагер на главината на камиончето итребе бистра глава
                      RAV 4
                      F650GS

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
                        Не могат да станат поети, защото към края на стихотворението ще пише само:
                        ъъъъъъъ.......хлъц, ти мене уважаваш ли ме? Хлъц
                        И, всяко стихотворение ще завършва с - Гр.....гр.....гр.....гра......градил Илия, килия!

                        Наздраве Ники!
                        Ти кво имаш против хубавата песен -Градил Илия килия, аз съм я запяла още преди да науча -Зайченцето бяло...и така се предава по наследство. А и баща ми (лека му пръст) се казваше Илия.
                        Малката ми дъщеря в трети или четвърти клас...изпитват я, темата е какви български народни песни се пеят във вашия дом...Нашата красавица става изпъчва гордо гърди и казва -Градил Илия килия, Брала мома къпини у попови градини и Черен влак се композира.
                        Е те затуъ се предава по наследство...а като чух те какви пеят сега....дано госпожата на неродените ми внуци има чувство за хумор.
                        Наздраве!
                        Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Ива Преглед на мнение

                          П.П. Към Гриша - ако ще се надпяваме, предлагам това:
                          Вие изобщо виждате ли се у тоя ваш замък? Май само служебно... Наздраве!
                          Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Пак изписахте 12346782 поста. Човек да не отиде да си налее едно ...

                            като сме на найтуиш - за всеки по една ракла чудеса! Наздраве!

                            Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                            Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                            0885372997 - Дани

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                              Вие изобщо виждате ли се у тоя ваш замък? Май само служебно... Наздраве!
                              Добре че не питаш мен ...с тия асансьори и ескалатори е така. Иначе съм лесен за откриване, аз съм си в избата и не мрЪдам
                              Наздраве!
                              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Спите ли бре хайвани.Оня буйнокосия от морето са появи и отиди пак да гледа реклама на "ЛЕКИ"
                                Наздраве
                                RAV 4
                                F650GS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 21 потребители онлайн. 0 потребители и 21 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X