Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Наздраве и на твоята госпожа.
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Данке ...наздраве
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Наздраве да е!
        Със студено Пиринско...
        Нищо не мога,и нищо не знам...

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ДРУГАРИ!

          Р.П.(RFF) 0898677590
          Пътна помощ
          ДЕНОНОЩНО

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
            ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ДРУГАРИ!

            Ние сме от профсъюза Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10462704_755617547835951_7438277481453958123_n.jpg
Прегледи:5
Размер:59.6 КБ
ID:5680009 наздраве
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
              Ех отче , кой като теб ...наздраве ти
              Ми снощи като ме караха да ям боб с нищо, днес вече нямаше как
              Наздраве
              RAV 4
              F650GS

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                Ми снощи като ме караха да ям боб с нищо, днес вече нямаше как
                Наздраве
                Така де , нали сме хищници и не можем без месо Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка1778.jpg
Прегледи:4
Размер:253.9 КБ
ID:5680012 наздраве
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                  Кафе а ...дръжки правим всякакви..[ATTACH=CONFIG]824316[/ATTACH]
                  Всъщност Саше, кафето от този тип кафеварки е направено по най-неправилния начин. Ако ти е интересно-мога да ти обясня защо...

                  Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
                  Малийй, тези кафеварки какво кафе правят - напрао тъ удря ф питътъ!
                  Никак не е трудно да се направи кафе което да те удари където щеш, по какъвто и начин да го правиш. Просто се слага много кафе...
                  А мита за силното кафе от тези варки е стар колкото комунизма в България. Тогава беше рядкост да имаш такава, и обикновените кафеджии които слагат по лъжичка на едно джезве силно се дивяха на силното кафе. То всъщност си е съвсем нормално, ама в очите на свикналите на "негърска пот" то е нещо извънземно. Та оттам и легендата.

                  Иначе ние с Веси сме на шопска с ракия и бира, та наздраве.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    На рикии с зелева салатка,Наздраве!

                    Днеска метнах царевицата...
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Всъщност Саше, кафето от този тип кафеварки е направено по най-неправилния начин. Ако ти е интересно-мога да ти обясня защо...



                      Никак не е трудно да се направи кафе което да те удари където щеш, по какъвто и начин да го правиш. Просто се слага много кафе...
                      А мита за силното кафе от тези варки е стар колкото комунизма в България. Тогава беше рядкост да имаш такава, и обикновените кафеджии които слагат по лъжичка на едно джезве силно се дивяха на силното кафе. То всъщност си е съвсем нормално, ама в очите на свикналите на "негърска пот" то е нещо извънземно. Та оттам и легендата.

                      Иначе ние с Веси сме на шопска с ракия и бира, та наздраве.
                      Ще замълча и ще си пия кафето по * неправилния * начин ...наздраве
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Аз пък си купих такава кафеварка 'талянска от комунистическа Италия преди 7-8 години и кафето си е чудно. Не съм потила негри за сравнение, ма не ме и влече.

                        Наздраве!
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                          Аз пък си купих такава кафеварка 'талянска от комунистическа Италия преди 7-8 години и кафето си е чудно. Не съм потила негри за сравнение, ма не ме и влече.....
                          А аз последно имам некакви мътни спомени в пияната си кратуна, че ..... Поне седмица на Койо кафето ... нема да е същото.


                          НАздраве приятели!
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                            А аз последно имам некакви мътни спомени в пияната си кратуна, че ..... Поне седмица на Койо кафето ... нема да е същото.
                            Ми то с тази нова бразилия дето ми я набутаха на прибиране-скоро няма да е същото...

                            А кой както иска така да си пие кафето, аз просто споменавам факти.

                            Наздраве.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              И аз съм с такава кафеварка и съм много доволен от кафето. 2-ра такава подред ми е, че първата се счупи. На Кольо легендарното не ми харесва толкова колкото от тази кафеварка. Наздраве!
                              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                              Телефон - в профила!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Аз па си пия разтворимо нескафе, той сега Колчо пак ще рече неква философия, ама много му здраве
                                НАздраве
                                RAV 4
                                F650GS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 16 потребители онлайн. 0 потребители и 16 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X