Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    И аз утре ще дойда, благодарение на Радо. Пламен ми беше приятел, нека поне в последното му кратко пътуване да го изпратя.

    Относно затварянето на бара-против. Излишна показност. Ако не чувстваш болка в душата си-никаква показност не върши работа. Който го обича ще скърби и ще му е гадно и без да се затваря бара или да се дава показност по какъвто и да е начин.

    Наздраве Пламене, знам, че ще ни викаш наздраве от там където си.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      И аз утре ще запаля свещичка в черквата. 3ори, ти си мъжко момиче, всички сме с теб. Отливам.....
      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
      -----------------------------------------------
      Питието определя съзнанието....
      -----------------------------------------------
      0887770735

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
        И аз утре ще запаля свещичка в черквата. 3ори, ти си мъжко момиче, всички сме с теб. Отливам.....
        Дано да успея да се измъкна от работа за да запаля и аз!Отливам......
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
          Въпрос към колегите - съглани ли сте утре след погребението на Макс барът да бъде затворен. А друг бар после ...се ще се намери кой да отвори...
          Не мисля, че Тихомир и Пламен, нека почиват в мир, биха искали точно това! Нека Бар "НАЗДРАВЕ" остане!



          Отливам!
          Р.П.(RFF) 0898677590
          Пътна помощ
          ДЕНОНОЩНО

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Баси дискусията! Какво би трябвало да означава затварянето на бара? Кому е нужно това? Темата ще потъне в забвение, за сметка на друга със сходно съдържание и посетители.
            Ние идваме и си отиваме - духът на бара остава!
            Всеки влизащ, ще вижда КОЙ е започнал темата! Това е барът на Макса, а той едва ли би изгонил гостите си!
            Просто е на почивка...
            Утре ще му кажем довиждане...
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
              Баси дискусията! Какво би трябвало да означава затварянето на бара? Кому е нужно това? Темата ще потъне в забвение, за сметка на друга със сходно съдържание и посетители.
              Ние идваме и си отиваме - духът на бара остава!
              Всеки влизащ, ще вижда КОЙ е започнал темата! Това е барът на Макса, а той едва ли би изгонил гостите си!
              Просто е на почивка...
              Утре ще му кажем довиждане...
              Така е.....
              Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
              -----------------------------------------------
              Питието определя съзнанието....
              -----------------------------------------------
              0887770735

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                И аз утре ще дойда, благодарение на Радо. Пламен ми беше приятел, нека поне в последното му кратко пътуване да го изпратя.

                Относно затварянето на бара-против. Излишна показност. Ако не чувстваш болка в душата си-никаква показност не върши работа. Който го обича ще скърби и ще му е гадно и без да се затваря бара или да се дава показност по какъвто и да е начин.


                Наздраве Пламене, знам, че ще ни викаш наздраве от там където си.
                Отливам....и казвам Наздраве Максе....назовавам те с това име защото с теб винаги обсъждахме най верните си домашни любимци......ти сега отиваш при твоя....моля те наглеждай и мойте и моя Макс....ще знам че има кой да протегне ръка и да го погали между ушите....Сбогом приятелю мир на душата ти!
                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Отливам и казвам наздраве за всички страхотни хора в бара!Вие сте страхотни приятели!
                  HONDA DOMINATOR 650
                  ОРЕЛ ASTRA
                  РСПБЗН-Приморско

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Точно така, Ники, Макса е на почивка... заслужена! Оставете бара, аз ще хвърлям по едно око. На Макса му е хубаво тук. Не се сбогувайте... той не е отишъл никъде, тук е! Някой ден всички ще сме заедно... в друг бар, ще си казваме "Наздраве", ще се смеем и веселим. А ПЛАМЕН е такъв... човекът с най- красивата усмивка в целия свят!
                    Daddy's girl! Always & Forever!
                    Сбогом, Макс, страшно ще ни липсваш, приятелче..!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Така е, 3ори. Той е тук при нас. И ще е тук винаги. Пия и отливам,Макссе.......
                      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                      -----------------------------------------------
                      Питието определя съзнанието....
                      -----------------------------------------------
                      0887770735

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Daddy's girl! Always & Forever!
                        Сбогом, Макс, страшно ще ни липсваш, приятелче..!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Наздраве Пламене! Ще се видим скоро, времето лети.. Подготвяй масите за новия бар, че ядем и пием по много..
                          Наздраве!!!
                          Зори, ти, си управител на тоя бар, тати ти, на по-хубавия!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Отлях. Не мога да пиша. Като чета, очите ми се пълнят със сълзи. Зори, бъди силна. Сигурна съм, че е на едно по- добро място. Утре ще запаля една свещичка.
                            Женя Вълчанова 0888272565

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Като ходите на изпращането, хвърлете шепа пръст и за мен.
                              Отливам!
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Целият спектакъл, прекрасно режисиран и дирижиран от Макса.... със смях, сълзи, спомени...смях. Той иска да не сме тъжни. На някои от нас е ни е по- трудно да не сме тъжни и да не плачем, но както днес казах... вече работя за доброто на две имена - на Пламен и моето... надявам се да не го изложа! Отливам и казвам... ОБИЧАМ ТЕ, ШЕФЕ!
                                На всички, които днес дойдоха, за да се видят с Макса, казвам ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ от името на цялото ми семейство - Макса, аз, Илияна и Свилен!
                                Daddy's girl! Always & Forever!
                                Сбогом, Макс, страшно ще ни липсваш, приятелче..!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 21 потребители онлайн. 0 потребители и 21 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X