От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Коле, Честито ожънване и добра реколта.....да даде бог всеки му!
А сега Наздраве на всички!
Коле, Честито ожънване и добра реколта.....да даде бог всеки му!
А сега Наздраве на всички!

Тук са 13 потребители онлайн. 0 потребители и 13 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар