Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Вени ония ден пи се прияде бобче , постно и си направих , но никой не иска да го яде , та сега дояждам ...наздраве
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Наздраве да е!
      Нищо не мога,и нищо не знам...

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
        Наздраве да е!
        Наздраве Митре , де е фермера
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Ожънах!

          Добива ме изненада много приятно-цели 450 кила от декар. Даже в най-смелите си мечти не съм си мислил, че от тази постна нива мога да изкарам толкова.
          И това при положение, че 3-4 дка бяха наводнени(по тукашному-карасолук), та от тях не съм взел и едно зрънце, а от още няколко декара около това място добива е не повече от 80-100 кг. Ако всичко беше както си трябва-можеше да видя и 500 кила...

          Та сега с чиста съвест съм си налял една ракийка, нарязал съм си една салата, и ви казвам наздраве.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Честито Коле, имаш повод да... пиеш едно пиене.

            Наздраве!
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Честито , начи ще има освен за ляб и за салам ...наздраве
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Хи, хи..
                Колето преизпълнил плана за зърнодобива и сега щял да черпи... себе си.
                Наздраве!
                Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  На ракии,Наздраве!
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                    Вени ония ден пи се прияде бобче , постно и си направих , но никой не иска да го яде , та сега дояждам ...наздраве
                    Будали има навсякъде, Саше, споко.

                    На мен оня ден ми се спука гърненцето, дето варим боб, и капами, и други вкусности...
                    Слава Богу, без загуби - то, хайвана, е знаело, как да се спомине - горе, в рафта, самотно, и празно...

                    Заровихме го на вилата, с един сминдух в него...

                    И сега ми е едно празно, и самотно - като шлосер без чук и ключ 17....

                    Ще ходим на лов за гърненце скоро, ясна е работата.

                    Наздраве.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                      Хи, хи..
                      Колето преизпълнил плана за зърнодобива ..
                      Според армено-грузинския моабет - остава да изпълни и плана за яйцедобива, и за вълнодобива, и ще е нъмбър бир!
                      Вица го пращам при поискване.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                        Будали има навсякъде, Саше, споко.

                        На мен оня ден ми се спука гърненцето, дето варим боб, и капами, и други вкусности...
                        Слава Богу, без загуби - то, хайвана, е знаело, как да се спомине - горе, в рафта, самотно, и празно...

                        Заровихме го на вилата, с един сминдух в него...

                        И сега ми е едно празно, и самотно - като шлосер без чук и ключ 17....

                        Ще ходим на лов за гърненце скоро, ясна е работата.

                        Наздраве.
                        Отдавна беше , имахме майстори на една от станциите над Разлог , местни хора , та тия образи още сутринта преди работа наметкаха в едно гърне мръвки , зеленчук , подправки и го сложиха до огъня. До обед вря / от едната страна / ...по вкусно нещо не бях ял ...наздраве за гърненцата
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                          Според армено-грузинския моабет - остава да изпълни и плана за яйцедобива, и за вълнодобива, и ще е нъмбър бир!
                          Вица го пращам при поискване.
                          Щом ще е грузинска тема-знаеш ли как да различиш на едно летище, сред десетките самолети-кой е грузински?

                          Наздраве на всички.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                            Според армено-грузинския моабет...
                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Щом ще е грузинска тема...
                            Доизказвайте се де,не всички знаем вицове за Грузия...
                            Наздраве.
                            Нищо не мога,и нищо не знам...

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Щом ще е грузинска тема-знаеш ли как да различиш на едно летище, сред десетките самолети-кой е грузински?

                              Наздраве на всички.
                              Нещо с косми под крилата май беше?
                              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                              Телефон - в профила!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                                Отдавна беше , имахме майстори на една от станциите над Разлог , местни хора , та тия образи още сутринта преди работа наметкаха в едно гърне мръвки , зеленчук , подправки и го сложиха до огъня. До обед вря / от едната страна / ...по вкусно нещо не бях ял ...наздраве за гърненцата
                                Отиваме една добра компания от трима човека - двамата сме от Филибето, и един -от Бургас - на Рали Златни Пясъци. И понеже не си бяхме взели за хапване, купихме една скара кебапчета от сливенския пазар, и пак, понеже, нямаше де да ги съберем, си купихме една делвичка от съседния грънчар.
                                Те бяха под 100 броя, поне пет пъти ги вадихме, топлихме, овкусявахме с бири, и пак, отново на огиня, и ...
                                Накрая само не се скарахме, кой да вземе делвичката.
                                Тя, глинена, ама ставаше идеално за ядене.

                                После, що боб варихме в нея, че го и ядохме дори...
                                Беше си увеличила теглото с над кило, и мазнина капеше от външните стени...

                                Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                                Доизказвайте се де,не всички знаем вицове за Грузия...
                                Наздраве.
                                Грузински виц не се пише, той се разказва..

                                Със свободни ръце.. или поне едната, в другата е стакан граненой.

                                Как да ти обясня - Нееет, девушка, ошибаешся.... Ой, ой , ой - ето - сердце - оно оттуда дотуда , а отттуда-досюда - муди..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 70 потребители онлайн. 0 потребители и 70 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X