От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Уффф и са ко, джанкова ли да пия или гроздова???
Наздраве Круме, наздраве сите.
Уффф и са ко, джанкова ли да пия или гроздова???
Наздраве Круме, наздраве сите.


Тук са 39 потребители онлайн. 0 потребители и 39 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар