Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Минавам на Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка2291.jpg
Прегледи:15
Размер:123.8 КБ
ID:5664911 наздраве
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Вени, я не се излагай, а отвори на лапето една бира. К'ви тези бебешки мерки-лъжички.
      А и той отдавна може би си е изпил първата бира в живота...

      Айде наздраве, ракийка с руска.
      Хе, Коле, аз му давам по една лъжица бира.
      В смисъл - по толкова разрешавам.

      Ама той си пие тия радлери без особено затруднение.
      Аз за първи път в живота си се напих от една бира - може и по-малко да е било - ама тогава бях в първи клас, или малко преди това.

      И оттогава до сега.. по една бира.. максимум.
      За водката не става дума, естествено.

      Наздраве, на всички, от сърце!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Сглобих си салатен и съм на рикии,Наздраве!
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Наздраве Вени , пробвай водката със сладолед...
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Вени, махни му лимита. За едно момче на 13 това е голяма гордост.
            Имам съсед(вече дядка), който беше дал пълна свобода на сина си, която свобода обаче сина му си я беше заслужил, не беше някой буен младок, а нормално и свястно момче. Сега момчето е някакъв шеф в местния клон на верига магазини за компютри, и в момента е в командировка в Тайланд.

            Та, ако лапето заслужава-дай му свобода, така ще възпиташ свободен човек, който като порасне ще има добро самочувствие, при това с покритие.

            Наздраве.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Коле ....
              Имам един приятел .. издател. Да взема да го напия и .. да издаде "Избрани мисли" на Кольо педагога.
              Не зам дали ще се харчи, мъ .... поне за една сбирка на Бара ... ще стигне.

              НАздраве!
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                И аз не съм чувала Бил Гейтс да е пиел бира от лъжица.

                Наздраве!
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                  И аз не съм чувала Бил Гейтс да е пиел бира от лъжица.
                  ... .... .... ....
                  Щото вероятно е пиел бира още от биберон!

                  НАздраве!
                  Последно редактирано от CarTest™; 05-06-15, 20:43.
                  Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                  Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Коле, аз мисля, че правилно балансирам нещата.
                    Това, за което натискам, е английския - мисля, че е с много пред мен, и си говори достатъчно свободно с разни юнаци по света ( тайно го подслушвам, като шумоли по скайпа).
                    Вчера платих някакъв допълнителен турбо курс, дето е сам сред всички преподаватели, и го скъсват по 3 часа на ден - самичък е в курса.
                    Белким го изучи тоя език, да му намира на Шекспир правописните грешки...

                    Пък после, като се окаже, че може да каже всичко на английски, да го видя какво ще може да направи ( по български - с тел, чук , и с мамата на устата), за да се докаже.
                    Че, то като гледам, и без английския, ако може - то пак ще си тежи на мястото..

                    Твоите синковци - с какво ще се борят с живота в пустата Англия?

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                      Коле ....
                      Имам един приятел .. издател. Да взема да го напия и .. да издаде "Избрани мисли" на Кольо педагога.
                      Не зам дали ще се харчи, мъ .... поне за една сбирка на Бара ... ще стигне.

                      НАздраве!
                      Бъзикай се ти, бъзикай...
                      Ма психологията е толкова полезно нещо, жалко, че много хора не си дават сметка какво значение има тя в живота ни.
                      Опитен психолог може така да въздейства върху личността на човек, та да го промени на 180 градуса.

                      Ханибал Лектър успя само с думи през решетките на килиите да накара затворника да се обеси...

                      Наздраве.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение

                        Твоите синковци - с какво ще се борят с живота в пустата Англия?
                        Ще берат ягоди...
                        Де да знам какво ще работят, и те не знаят още, но със сигурност в някоя ферма.
                        Супер поприще си избират, ама за това огромна вина има и държавата ни. Не може да работиш 26 дни в месеца, и да ти дадат 380 лева... Като това си е съвсем в реда на нещата в държавата ни.
                        Нормално ли е, и държавата ни читава ли е?

                        Казвам им да се опитата да си намерят постоянно препитание там, и ако успеят-да ми намерят работа и на мен. Започва да ми писва от бедност тук. То човек не може едни 33-ки да си купи с нормалната си заплата
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Каква лъжичка бре, дори и аз дет съм щура жена пия от чаша, че пия с необичайни мезета то се знае
                          А новината е, че вече имам дата за операция - 1 юли

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Коле,ти що реши,че съм от Калипетрово!?Аз съм си от Силистра н си джъткам на село(Златоклас),че ми е по-спокойно.

                            Наздраве!
                            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              ...Ханибал Лектър успя само с думи през решетките на килиите да накара затворника да се обеси...
                              ....
                              Коле, не се разочаровай, ма тва беше филм, сценаристът го е написал и артиста... не се е обесил наистина...

                              Наздраве!
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Тоя па.
                                А, наздраве!
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X