Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Наздраве наборче.

    Наздраве на сите!
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Кольо, това с пътуването (пък и с най- скъпото сирене) е като да си купиш диск с "Rock'n Roll The Best". Тхе бест, ама по критериите на някойси, дето не се е сетил да тури барем едно парче на Алкатраз, примерно. Цените са съизмерими. Аз обикновено тръгвам с кола, ама оттатък Ламанша не съм ходил. Племенникът ми, който от 12 години живее в Лондон, също често пътува с кола насам, ама и с дружка- шофьор. Въпрос на настройка.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Я кажете каква е разликата в цената на пътуване до Англия с автобус и самолет.
        Щото малкото лапе се мъчи да ме кръщава, че със самолет било същото, ама аз съм от стара коза пръч, та не му вързвам.
        Гугъл се прави на всезнайко, и нищо конкретно не ми даде.

        Вече е окончателно решено-заминават и двамата, от фирмата са започнали да им оправят каквото е необходимо.

        Чоглаво ми е, ама ги подкрепям, тук от година на година става все по-лошо за живеене. И както е тръгнало-скоро ще останат само с мангалите да им гласуват за по две кебачета и по половин топла бира.

        Наздраве.
        Колчо, не знам кога ще пътуват. Ето сега цената за полет до Лутън от Варна за 25.6 е 99лв
        Така че вземи да верваш малко повече на младите
        НАздраве
        RAV 4
        F650GS

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Ха здравейте и от мен!
          От комшийки немога да се добера до бара.
          Румба честито вземане на изпитите на синчето и се замисли за награден фонд.
          Виве, честито ти медалистка и шэ слушаш де ще идеш. Да ти е здрава и още много медали да ти носи.

          Наздраве с пепси

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
            Бирен браточка, докато навремето се мъчих да поздравя връстниците си с Mеталика те навираха Аксепт ,идваше зимна ваканция и унитрата в класната стая беше на мъгел, аз пускам Гласа на Ктулу, а те Метално сърце.
            Тия нови банди сега са ми боза дето не я пия, отраснах си с траша за времето ми и тия новобранци са ми лигави като наливно Пиринско.
            Наздраве с наливно Старо Бърно.

            Ти си знаеш, браточка.
            За мен, единствената граница непреодолима в музиката, е чалгата.
            Мога да слушам с удоволствие това:



            ... И това:



            ... и това:





            ...и много друго..
            Наздраве!
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              И това и това са точно което и аз харесвам бирено братле.Но не и новия шит.
              Бирено наздраве!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                И винено наздраве!
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  А до въпроса на Колето, автобуса си е по евтин и най важното- има място за повече багаж.
                  Да ме извиняват отворковците дето много са летяли до юк, аз съм летял повече от юк до България даже само за 20 корена домати и пак толкова корени пипер от мамината градина тъй, че забийте си часовете по летене дето слънце не огрява
                  Ебавам се разбира сИ, евал съм и в кенефа на самолета всеки път, щото е много изпразващо усещането.
                  Поздрав с банда от юк която ме кефеше тогава и наздраве с наливна биричка
                  Последно редактирано от тихич; 03-06-15, 23:40. Причина: пипер не чушка

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Магаре!
                    Наздраве!
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Наздраве бирено братле!
                      Малейййй какъв бирен маратон ще си направя за три дена докато свърша кега.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        И пак до Колето, избий им отсега наивността, че ще бачкат за себе си, и че ще просперират.
                        Ако бачкат без доджи стаф, ще бачкат само да оцелеят,което е равносилно на живота тук.

                        Нямах избор тогава на шмекерии понеже не бяхме в европейския, пък и да имах нямаше да го направя.
                        Сетих се за Фил Колинс и Ачо, по скоро за Ачето ,дето по спомен харесва музиката на Фил и Дженезиз , абе поздравявам и двамата с тази песен

                        Наздраве!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Ооооо свещена благодат,всеки спи и вече почистил в бара удрям по едно ударение на бирената
                          Наздраве на сънуващите

                          Баси пича лека му,накара публиката да пее с него и накрая им каза фуск офф, яко копеле беше да го ева в пуфтъра и фагета.
                          Наливно наздраве!
                          Последно редактирано от тихич; 04-06-15, 01:38.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Любовта на моя живот свърши- халбата е празна ,скачам за още.
                            Поздрав пак с Фреди и Брайън Мей.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Добрутро!
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Добро да е!
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 45 потребители онлайн. 0 потребители и 45 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X