Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
    Не съм пил от 14 дена!
    К'во ме си пил бре?
    Морска вода ли?!?

    НАздраве!!!
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Днес казах последно сбогом на баба ми Руска,(вече нямам баби и дядовци), лека й.
      Нормален кръговрат.Тя самата ми казваше, че трябва да си отиде и спре да тежи на тази земя.
      Но спомени изплуват в съзнанието ми откак се помня, как отраснах от малък на тютюна, който береше до късна вечер на лунна светлина и аз покрай нея с въпроса:Бабо, цяла вечер ли ще береш?
      Баба която сън не спеше и точеше листове за милина цяла вечер и сутринта няма къде да стъпиш-щото е минирано.
      Няма да забравя млечната царевица, не варена, а на жар.Пърженото пиленце, чашката червено винце което ме караше да пия всяка вечер с думите:Пий баба пий, то за кръвчица.
      Снежния човек, който всяка сутрин зимата ме чакаше да се събудя и усмихна на прозореца.
      Тя успя да ме научи да се трудя от малък, без да ми се скара или удари.
      Последния човек в семейството ми който от северна Добруджа наред с другите ми пак покойни родители на родителите ми, са зарязали къщи, ниви,вятърни и водни мелници и са се върнали в България с стадата си,вършачките и конете си и са започнали от начало.
      Гордея се, че такава кръв тече в мен и, че от малък ме научиха да не се плаша от работа.
      Отливам. И наздраве!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Стара нафта не е пил.

        Наздраве!

        п.п. Тишо, съжалявам. Отливам....
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
          Ще се разболееш бе
          Няма!

          Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
          К'во ме си пил бре?
          Морска вода ли?!?

          НАздраве!!!
          Алкохол,морската вода по-става за пиене от него!


          Наздраве за протокола!
          HONDA DOMINATOR 650
          ОРЕЛ ASTRA
          РСПБЗН-Приморско

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
            Днес казах последно сбогом на баба ми Руска,(вече нямам баби и дядовци), лека й.
            Нормален кръговрат.Тя самата ми казваше, че трябва да си отиде и спре да тежи на тази земя.
            Но спомени изплуват в съзнанието ми откак се помня, как отраснах от малък на тютюна, който береше до късна вечер на лунна светлина и аз покрай нея с въпроса:Бабо, цяла вечер ли ще береш?
            Баба която сън не спеше и точеше листове за милина цяла вечер и сутринта няма къде да стъпиш-щото е минирано.
            Няма да забравя млечната царевица, не варена, а на жар.Пърженото пиленце, чашката червено винце което ме караше да пия всяка вечер с думите:Пий баба пий, то за кръвчица.
            Снежния човек, който всяка сутрин зимата ме чакаше да се събудя и усмихна на прозореца.
            Тя успя да ме научи да се трудя от малък, без да ми се скара или удари.
            Последния човек в семейството ми който от северна Добруджа наред с другите ми пак покойни родители на родителите ми, са зарязали къщи, ниви,вятърни и водни мелници и са се върнали в България с стадата си,вършачките и конете си и са започнали от начало.
            Гордея се, че такава кръв тече в мен и, че от малък ме научиха да не се плаша от работа.
            Отливам. И наздраве!
            Бог да е прости!
            HONDA DOMINATOR 650
            ОРЕЛ ASTRA
            РСПБЗН-Приморско

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Тихич ...съболезнования ...
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Тишо, Бог да я прости!
                Отливам...
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Съболезнования Тишо....
                  И ние ще легнем до нея,дай Боже по-късно.
                  В памет...


                  Тази песен прозвуча и в памет на адаша ти-основателя на бара....
                  Нищо не мога,и нищо не знам...

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Добра вечер и от мен.
                    Съболезнования Тише и нека почива в мир.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Тишо, знам какво е да загубиш близка баба, моята бабичка беше нещо подобно на твоята.

                      Гадно е, но ти сам го каза-кръговрат, няма мърдане, всички сме смъртни.

                      Лека и пръст на женицата, и аз отливам.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Знам че всички сме хора и е нормално да имаме край, благодаря за съчуствието, но аз не искам да спирам джумбиша в бара.
                        Тази сутрин майка ми звънка около пет с думите: Баба ти се спомина, дали твоя приятел от Балчик ще може да я закара до гроба на дядо ти?
                        Разбрах ,че е шашната и не мисли ,и й обяснявам: абе майко има си погребални агенции и закони,не става така.Все пак е въпрос за някаква дистанция макар и от село до село с разстояние от 50 км.
                        То с наборчето и хидравлична преса сме мъкнали на пътната помощ и шнека за хпс-то, ама грозна работа щеше да е да опашем баба ми в ковчега с колани.
                        Наздраве!
                        Отливам си, и хабата ми е изпотена, щото не е празна.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Бог да я прости Тишо. Отливам.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Джумбиша няма да спреш,просто след такова съобщение бара затихва за няколко дена,в памет на...
                            Нищо не мога,и нищо не знам...

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Бог да я прости бабата, Тишко
                              За нейната памет
                              RAV 4
                              F650GS

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Хората притихват в знак на уважение и прискърбие, Тишо.
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 63 потребители онлайн. 0 потребители и 63 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X