От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Аз мераклия за лозе бре. Ще напрайш едни убави асмалъци и ши пием и едем под тех
Наздраве
Аз мераклия за лозе бре. Ще напрайш едни убави асмалъци и ши пием и едем под тех
Наздраве
Тук са 24 потребители онлайн. 0 потребители и 24 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар